6+4 günlük hamileyim kanamam olmuş bakabilir misiniz

sharkliertyu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
247
52
26
Kızlar bugün biraz fazla uyudum yatağı toplamamıştım gidip yatıyorum diye az önce toplarken farkettim baya böyle adet kanaması gibi kanama olmuş kurumuş hatta nevresimde ben farkında bile değilim tuvalette vs de hiç kan gelmemişti ne yapayım sizce

Kızlar bugün biraz fazla uyudum yatağı toplamamıştım gidip yatıyorum diye az önce toplarken farkettim baya böyle adet kanaması gibi kanama olmuş kurumuş hatta nevresimde ben farkında bile değilim tuvalette vs de hiç kan gelmemişti ne yapayım sizce
Doktora git canım. Bazı kanamalar önemli değildir ama bazı kanamalar düşük habercisidir. Sen git doktora için rahat etsin

Nasıl yani iç çamaşır da kan yok yatakta mi var? Yatağa geçecek kadar çok kanama olması pek normal değil hemen acile git. İnsaAllah bir şey yoktur ama bir baksınlar

X