6+2 de kalp atışı duyulmaması ?

leylalarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
1.402
1.966
Kizlar bu salı doktora gittim.İll gebeliğim hem kese hem bebek gorundu ama doktor bebeği görmekte bile çok zorlandı çünkü idrara cokk sikisiktim.Kalp atımı belirsiz olarak işlendi.Bana da 10 gün sonra gel dedi bu süreçler adım adım ilerler dedi bende gönlüm ferah bir şekilde yanından ayrıldım.Ama şu an çok endişeliyim genelde kalp atışı 6.haftada herkes duymuş.Sizce bu normal mi tecrübeli olanlardan yorum bekliyorum

Kim herkes ya böyle konuları millete sorarak ilerlemeyin daha önünüzde 9 ay var herkesin hamileliği başka. Ben 7+3 müydü neydi o zmaan kalp atışını duydum. Zaten herkesin hamilelik haftası adetin ilk gününden hesaplanıyo ama belki sen geç döllendin bilemezsin. Doğum yapana kadar bebeğimin kafa ölçüsü 2 hafta geriden geliyodu mesela kimseye söylemedim sormadım. Siteye kamu spotu vericem hamileler bi relax olun diye

Ay çok konu okudum.Geneli 5 veya 6 da duymuş.Oyle olunca çok stres yaptım.Rahat birakmam lazım kendimi farkindayim.Ama yorumunuz da beni rahatlattı

8. Haftaya kadar bekleyin belki geç döllenmedir hemen umutsuzluğa kapılmayın
Aslında doktordan sonra çok rahattım çünkü doktorum çok rahattı bide idrara çok fazla sıkışık olduğum için bebeği zor gördü zaten normaldir diye düşündüm.Ama sonra okudukça okudukça bunalima girdim resmen

Ay çok konu okudum.Geneli 5 veya 6 da duymuş.Oyle olunca çok stres yaptım.Rahat birakmam lazım kendimi farkindayim.Ama yorumunuz da beni rahatlattı
9 ay boyunca sadece doktorunu dinle ve eş dost akraba forum kimsenin hamileliğini inceleme. Sağlıkla gelsin inşallah

İlk haftalarda bebek küçük olduğu için idrara sıkışık olması istenir aslında sorun yok onda onu dert etmeyin. Okumayın bir sürü hikaye var. Birbirine benzer bir sürü hikayenin bir sürü Farklı sonucu da var. Endişe etmeyin eğer sağlıkı doğacak bir bebekse siz ne yaparsanız yapın doğacak eğer sağlıksız ve yaşamayacak bir bebekse siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın yaşamayacak. Siz anne olarak elinizden geleni yapın sonrasını Allah’a bırakın. Stres hamiliekte en kötü şey. Bebeğe zarar veriyor o yüzden stres olmayın. İnşallah hayırlısıyla kucağınıza alacaksınız

Çok teşekkür ederim , miniğim seneye bu zamanlar kollarımda olacak inşallah

Ben 6 +3 de kanamam vardi acile gitmisdim bebegi gordu kalp atimlarida belli belirsiz gorunuyordu ama suan cok kucuk zaten gorulmez dedi bende sali gunu gidicem yine ve benimkisi vajinal muayeneydi birde yani herkezin 6 haftada duyulcak diye bisey yok

Bana da dua edin hamileseniz bir sonra ki hamileliğim sağlıklı ilerlesin bende bu dünya da yaşayan sağlıklı çocuğun annesi olayım
Gonlunuzde ki hakkınızda hayırlı olsun.Saglikli sıhhatli eli ayağı düzgün , afiyetle buyuteceginiz evlatlariniz olsun

Aslında doktordan sonra çok ferahti içim ama işte nette yazanları okudukça kafam karıştı içim sıkıldı. Benim de doktorum normal dedi bu süreçler adım adım ilerler dedi öyle olsun inşallah saglikla sihhatle alalım kucagimiza

2 çocuğuma duydum 6. Hafta da. Ama üçüncüde duymadim 7yi geçti. Çevremde de hep 7den sonra duyanlar vardı
vardı

Amin insallah okuma oyle seyler bence zihnini bos birak bende bakmak istemiyorum her denileni okusak ohooo suan gelecek randovune odaklan sil beyninden bunlari allah ne derse o olur dusunerek bir sonuca varamazsn aksine bebege zarar stres

Amin insallah okuma oyle seyler bence zihnini bos birak bende bakmak istemiyorum her denileni okusak ohooo suan gelecek randovune odaklan sil beyninden bunlari allah ne derse o olur dusunerek bir sonuca varamazsn aksine bebege zarar stres
Çok doğru söylüyorsun Allah ne derse o olur

Ay ben size yine bişey sorsam.Dun doktora gittim normalde 7+1 olmam gerekiyor.Doktor karından baktı görmem gerekiyor ama yine kalp atışı belirsiz vajinadan bakarsam daha net gorucem dedi bende tamam dedim.Vajinadan baktı yine çok belirsiz dedi ayrıca o cihazda haftam 5+6 gözüktü.Yani geç dollenmede olabilme ihtimali var 10 gün daha bekleyelim dedi ama çok umutsuz gibi konuştu.Bende artık sağlıksız gebelik gecirmeye basladigimi dusunmeye başladım.Sizin bu konuda ki yorumunuz nedir

8. Haftaya kadar bekleyin belki geç döllenmedir hemen umutsuzluğa kapılmayın
Ay ben size yine bişey sorsam.Dun doktora gittim normalde 7+1 olmam gerekiyor.Doktor karından baktı görmem gerekiyor ama yine kalp atışı belirsiz vajinadan bakarsam daha net gorucem dedi bende tamam dedim.Vajinadan baktı yine çok belirsiz dedi ayrıca o cihazda haftam 5+6 gözüktü.Yani geç dollenmede olabilme ihtimali var 10 gün daha bekleyelim dedi ama çok umutsuz gibi konuştu.Bende artık sağlıksız gebelik gecirmeye basladigimi dusunmeye başladım.Sizin bu konuda ki yorumunuz nedir

Sağlıksızda olabilir ama olmayadabilir o yüzden 8. Haftaya kadar bekleyin dedim. 10 gün daha bekleyin zaten ne olduğu çıkar ortaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…