6+1 kese var bebek yok

iremcgnss

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
29
15
23
ARKDASLAR 6+1 de gittiğimde kesenin olduğunu bebeğin olmadığını söyledi 1 hafta sonra gel bakalım dedi bu durum basına gelen var mı açıkçası korkuyorum bu arada kum döküyormuşum ve açık kahve akıntım koyu böyle af edersiniz kaka yapmısım da penceteyle silmişim gibi geliyor kanama alanım yok öyle dedi doktor yardımcı olacaklar varsa şimdiden teşekkür ederım

Bazı arkadaşlar keseyi geç gördü, bazıları bebeği endişelenmeyin
Kahverengi, çamur gibi akıntı mı bahsettiğiniz? Bunu burada çoğumuz yaşadık. Progestan verdi doktorlarımız. Doktorunuz size ilaç vermedi mi?

Benim de 6 haftalikken kese göründü 7. Hafta bitiminde bebegi gördük. Kanama alanı yoksa kese veya çevresinde bir problem olmaz benim de 4 aya kadar kanamam oldu rahim agzindaki bir yaradan dolayı ama sizinki kum dökmeye bağlı olduğu soyleniyorsa endishelenecek bisey yoktur. İstirahat edin uzun mesafe yürümeyin anı hareketler yapmayın.

Progestan kullanıyorum akıntı çamur gibi degil mesela kaka yaptığınızda en son sildiğiniz zaman gelen kahverengi renk gibi dün basladı onun öncesi açık renkti

Yataktan kalkmıyorum bile ama 1 hafta geçmek bilmiyor çok araştırmakta ınsanın beynini mahvediyor ya göremezsem endişeşi Allah kimseye vermesin dua edin olur mu bana

Yataktan kalkmıyorum bile ama 1 hafta geçmek bilmiyor çok araştırmakta ınsanın beynini mahvediyor ya göremezsem endişeşi Allah kimseye vermesin dua edin olur mu bana
Benimde uygulamaya göre 6+2 falandı gittiğimde ama sadece kese gözükmüştü 5 haftalık falan demişti doktor daha sonrasında gittiğimde hem bebek hem kalp atışı vardı

Benimde uygulamaya göre 6+2 falandı gittiğimde ama sadece kese gözükmüştü 5 haftalık falan demişti doktor daha sonrasında gittiğimde hem bebek hem kalp atışı vardı
Benımde adet günüme göre 2 gun geriden geliyor kese küçük bebek gözükmüyor dedi haftya gel bakalım dedi umarım bana da nasıp olur görüp dinlemek

Merhaba benimde 6+2 kese göründü bebek görünmedi haftaya muayenem var inşallah görünür sizinle durum aynı sanırım.

Sizin kese boyutu ne kadardı? Ne kadarlıkken öğrendiniz?

Sizin kese boyutu ne kadardı? Ne kadarlıkken öğrendiniz?
4 mm 5 haftalıktı ilk doktora gittiğimde 4 haftalıkken ögrendım 6+2 de kese var bebek yoktu 7 de bebek ve kalp atışı vardı ama benım kahverengi lekelenmem olduğu ıcın dusuk tehlikesi var denildi suan sadece yatıyorum herseyin bası moral moral moral :)

İnşallah sağlıkla kucağına alırsın evet moral çok önemli ama bazen olmuyor oldurmaya çalışıyoruz

Mrba kızlar bende keseyi 6+3 te gördüm ama kesem boş doktor hemen Kürtaj dedi bende 1 hafta daha beklemek istemiyorum dedim dua edin bana sizler nasılsınız hayırlı haber alan var mı

Mrba kızlar bende keseyi 6+3 te gördüm ama kesem boş doktor hemen Kürtaj dedi bende 1 hafta daha beklemek istemiyorum dedim dua edin bana sizler nasılsınız hayırlı haber alan var mı
Doktorunu değiştirmeni öneririm bende o günlerde sadece kese vardı 7. Haftamda hem bebegı hem kalp atışını duydum dualarım senınle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…