500 Yasin Okumam İçin Yardım Edermisiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah sifalar versin. Su an musait degilim ama annemden istedim, cuma vakti okuyacak insallah. 🌸

Ben de 1 tane okuyacağım.
Allah şifa versin🌸
Allah razı olsun
1662109218825.png

Okuycam diye adadım ve okuyorum da ama iyi bilmediğim için çok zor okuyorum her gün 1 tane okuyabiliyorum buda 500 gün eder ve o kadar uzatmadan okumak gerekir diye içim hiç rahat değil
Icini ferah tut. Allah in izniyle bitirirsin. Acele etmeme gerek yok canim

Herkese selamlar 2 aydır hastayım 500 adet Yasin okumam var Allah rızası için bana yardım edebilirmisiniz ?
Canım iki ayrı konun var ikisin de de 500 yasin istemisin ikisi ayrı ayrı 500 yasin okuması mi olucak yok tek 500 yasin okuması mi?

bilemedim eğer ikisi sadece 500 yasin okuması ise tek konudan devam etki hesap karışmasın üyelerde bir oraya bir buraya yazmasın kafalar hesaplar karışmasın

ben etiket yapayım dedim diğer dua topigine K Kazen 2 eylulde bildirim yapicak dedin

dediğim gibi iki konu bir ise konular birlessin ki ne kadar okundu net olsun

Canım iki ayrı konun var ikisin de de 500 yasin istemisin ikisi ayrı ayrı 500 yasin okuması mi olucak yok tek 500 yasin okuması mi?

bilemedim eğer ikisi sadece 500 yasin okuması ise tek konudan devam etki hesap karışmasın üyelerde bir oraya bir buraya yazmasın kafalar hesaplar karışmasın

ben etiket yapayım dedim diğer dua topigine K Kazen 2 eylulde bildirim yapicak dedin

birleştirdim konuları

Adak, herhangi bir dilek yerine geldiğinde karşılığında yapılacağı veya verileceği söylenen şey ve bunun sonucunda insanın kendisini Tanrı'ya karşı yükümlü kıldığı durum.
Adağınız yerıne geldıkten sonra 500 tane okumanız gerekır dıye düşündüm sızın ki çünkü adak. Ve kendım okuyacağım dıye adamıssanız kendınız adağınız yerine gelınce okumanız daha dogru gibi. Kendım okuyacağım dıye adayıp dagıtmayı cok dogru bulamadım ve adagınızı yıne yerıne getırmıs olmuyorsunuz tabi soglık durumunuz ıyı olmadıgı ıcın dagıtıyorsunuz ama zaten saglıgınız için adamışsınız once bi adagınız gerçekleşsin sonra adadıgınız sekılde kendınız okursunuz ıcım rahat etmeyecek bıran once bıtıreyım dıye bıtırmekle adagınızı da yerıne adadıgınız sekılde yerıne getırmıs olmuyorsunuz ki maalesef 😌 açıkcası ben adadıgım sekılde yapmayıp 500 e tamamladıgımda içime sinmezdi tabi sızın tercıhıniz .şöyle düşünün biri oğlum olursa koç kesecegım adagında bulunuyor ve eşi hamıle kalıyor daha dogum yapmadan koç kestırmek ıstıyor koç ücretını de akrabalardan para toplayarak yapıyor sizce bu örnekte adam adagımı yerıne getırdım di demeli yanlış anlamayın sızın de adagınızı bu örnege benzettım. Önce adağınız yerıne gelsın sonra kendım okuyacagım dedıgınız için kendınız inanın çok kısa surede okursunuz saglıcakla kalınız 🌸

İkinci konu Yasin okuyamadığım için sadaka versem olur mu sorusuydu sadece 500 Yasin okumam var 455 kaldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X