% 50 indirim Kadınlar Günü

hel_in

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
4.838
199
wotsann , rossman, gratis, ykm, boyner vs her yerde kadınlar gunune özel indirim var yarın son gün bilginiz olsun :)

Bazen hemcinslerime isyan ediyorum ya:KK66:)

Sabahin 11 önde gidiyorum erken zaten diye iste sunu bulamadim.diyorum ne tarafta ..
Cevap;.O URUNDEN KALMADİ

???
allah im kapida nöbet mi tutuyorlar ben mi bilmiyorum:KK66:)) ne ara gelip alip gidiyorsunuz:KK66:))

$image.jpg

fondotonler 10 tl
nemlendırıcı 11
ojeler 1
dus jelı 5
bı tanede bıdon nemlendırıcı baya bısı aldım 40 tl mi ne tuutu belkı

valla oyle oluyor indirim diye gidiyoz bindiri geliyoz :KK66: bende aldim bidiyler 80 tl tutmus

Tüm bunlardan internet üzerinden alma imkanım yok mu :) Bulunduğum yerde bu saydıklarından hiç biri yok da :2:

yasadıgın sehırde wotson gratıs rosman avm lerde varmı baksana bı netten alınmıo malesef raflar bugun talandı yarın albılıosan al

ya aslında bu kampanyaları yuzde elli artı ıkıncıye bedeava yapsalar daha gusel olur

yok arkadasim bugun gittigim yerde ikinci bedava yaziyodu ama ikincinin parasida icinden gidiyo baska yerden 6 tlye krem aldim bir alana ikinci bedava gordum icim etidi etiketi gordum 12 tl yaziyodu

yasadıgın sehırde wotson gratıs rosman avm lerde varmı baksana bı netten alınmıo malesef raflar bugun talandı yarın albılıosan al

Malesef onun için 1,5 saatlik yol çekip merkeze inmem gerek :KK43: aynı hesaba denk gelir gene :)

carrefourrda bulabilirsin

Yaa gerçekten mi yarın mutlaka bakacağım inşallah bulabiilirim :)

Malesef onun için 1,5 saatlik yol çekip merkeze inmem gerek :KK43: aynı hesaba denk gelir gene :)

Yaa gerçekten mi yarın mutlaka bakacağım inşallah bulabiilirim :)

bulursun ben kozmatik urunleri icib carrefuara giderim ins ismini dogru yazdim

Kızlar Rossman'dan bu kampanya dahilinde bir şeyler alan varsa neyi ne kadara aldığını yazabilir mi?akşam gideceğim de...Uygun fiyatlı ürünleri kaçırmayayım...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kızlar Rossman'dan bu kampanya dahilinde bir şeyler alan varsa neyi ne kadara aldığını yazabilir mi?akşam gideceğim de...Uygun fiyatlı ürünleri kaçırmayayım...

carrefour sitesinden bakabilirsin

ılk sayfaya bak muhakkak gıt

$image.jpg $image.jpg

mumkunse gratıs ve wotson bak

Pembe ojeye bittim bittim bittim!..

X