Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

evet ablam biliyorum anlayabiliyorum yani evde bende hergün tamam dediğim halde yapamamıştım ama orası farklı, tüm günümü orada geçirebilirim diye düşünüyorum bazen...

bir iki tanesini yapiyorum sonra mutlaka birsey cikiyor birakiorum canim ya cok tembellestim.
bebek bekliyen kizim bugün kizdi bana. bugünden itibaren spora basliyorsun dedi. gel ben calistirayim dedi. kendisinin esiyle birlikte bir taekwondo salonlari var. benim kizim 2002 yilinda almanya sampiyonu oldu kilosunda:hooray:
esi yetiskinleri kizimda cocuk ve bayanlari calistiriyor. ama benim yapabilecegim yada yapmaktan zevk alacagim seyler degil. aerobic gibi tae bo gibi habire tepinen seyler yapiyorlar

waaawwww ablam kızların neden üstüne böyle düşüyorlar şimdi belli oldu kendileri sporcuymuş...:içelim:

tepinmeyen bir şey bulsun :roflol:seni özel çalıştırsın sen istersen yaparlar zaman ayırırlar doğru değilmikaydirigubbakcemile5

ayirirlar tabiki canim benim totom bir kalksa. onlar hemen hazirda ben simariklik ediyorum. ama toparliyacagim en yakin zamanda burayada yazacagim neler yaptigimi insallah

emelim hoşgeldin canım... senin ufaklık için eve götürmüyordun laptopu bunu bildiğimiz için şımarıklık edesim geliyor :)) bizim için götürüyorsun demi....

hııım sorma kallisim sizin için tabi tabi
efe ağla yalvar getirttirdi valla
hava soğuk tvden başka bişey yok oyuncaklara da doydu artık mecbur kaldım getirdim laptopu

Son düzenleyen: Moderatör:
pilates bandi ve topu ile biraz hareket yaptim. seytanin bacagini kirdim. artik yaparim hergün. ben cikiyorum güzellerim. hayirli geceler allah rahatlik versin. ben mayistim spordan sonra karincalaniyor sanki heryerim yatar uyurum simdi. öpüyorummmmm

ya ben cok safim galiba. dün aksam anlattiginda ve pembe bulutlarin üzerinde ucarken geldiginde ben cakamadim davayi:roflol: valla bak. bugün kallis diyene kadar bak dogruymus. az degilsin kallisim ya masallah zehir gibi bir zekan var

olacak iş değil ablacım be olabilecek bişey olsa ben istemezmiyim mutlu olmayı

ya ben cok safim galiba. dün aksam anlattiginda ve pembe bulutlarin üzerinde ucarken geldiginde ben cakamadim davayi:roflol: valla bak. bugün kallis diyene kadar bak dogruymus. az degilsin kallisim ya masallah zehir gibi bir zekan var
ablam estafurullah saflık ne...
platesi ne arada yaptın vallahi korkulur senden.. benim hoca çok güzel bir plates cd doldurdu bana, eğer yollayabilme imkanım varsa bakmam gerek bilmiyorum sana yollayayım...

Son düzenleme:
emelim canimsin sen cok akli basinda birisin sana akil vermek gibi bir düsüncem olamaz.

gözükmüyon tabi evlerin bahçalerine köpüş kulübesi mi ne varmış oradaymışın baktım demin:1ninca:

bana ne oldu bilmem bende cok sevindirik oldum yadelikafadulden
kallisim haklisin aksiyon eksikligi yasiyoruz.

epey götürür haakaydirigubbakcemile3 canım benim daha ne çaylar ne kahveler çıkacaktır emin ol ve hep iyisini hakettiğini düşün...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…