Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

kıslar neler dönüyo burda ....-tatlicadiarzu-:jeyyar:

bişey döndüğü yok be canım kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar
buldular benim gibi kanadı kırık kuşu bırak oynaşsınlar biraz nasılsa undan sonra uçamaz diyipbenneyaptımki

geleyimmii eminmisinizz :jeyyar: :jeyyar:

Şeniz Şeniz
hihoyyyt
gel gel cadı kız kanım kaynadı sana neşe getirdin bize

zaten hayatım boyunca güzel giden bişeylerin sonu gözyaşıyla bitti cesaretim kırık

ayrıcaaa tüm antenlerim ve sinyallerim açık dolaşıyorum biri beni farketsin diye -tatlicadiarzu-
cesaretin bence zayıflayıp kendine güvenini topladığında uyanacak.... ben burcumun özelliğini çok taşırım yani ne yaşarsam yaşıyım güzel hayeller kurabilirim aşık olma kapasitemde yüksektir ve seni bu yüzden anlayamayabilirim emelim mazur gör... bence cesaretini şimdi toparlamaya çalışma zamanla yerine oturacaktır inşallah...
antene koptum yahuu :roflol:

:Saruboceq:kim bu çay içtiğin meraktan ölecem vallahaaaaa yaa ne olur söyle yalvarım söylee
CADIARZUbende CADIARZUbende çok merak ediyorum ve bir bey olduğunda hala ısrarlıyım çünkü emelim gözlerinin içine bakmış onu anlayabiliyormu diye ben karşımdaki bir bayansa gözlerinin içine bakmam çünkü zaten anlattığımı yarıda kesip oda konuşur ama ancak bir erkeğe uzunca kendimi ve derdimi anlatabilirim onlar insanın lafını kesmeden gözlerinin içine bakarlar...:1closedeyes: ayy ne hayalperestim nasılda yerine oturtuyorum demi :roflol:

buldular benim gibi kanadı kırık kuşu bırak oynaşsınlar biraz nasılsa undan sonra uçamaz diyipbenneyaptımki
yahu yok be emelim yeminle bak ne demek oynaşmak dedim ya yemin ettim... senin ve evliliğin hakkında neler düşündüğümü uzun süredir biliyorsun zaten ve söylemediğim düşündüğüm şeylerde vardı tabiki işte şimdi onlar çıktı açığa yani böyle senin adına içim kıpır kıpır anlatamıyorumki.... tüm sıkıntılarını atlat ve bir gün gel ben galiba aşık oldum de :asigim: nasıl sevineceğimizi görürsün o zaman.... hakkın olduğunuda sonuna kadar savunuyorum....:1hug:

kendi kendimizee öyle olsun bakalım:)))

kanadı kırıkmı sen güzel uçacaksın be emelim o nasıl söz öyle şu yüklerini azcık silkele bak se4ni tutana aşk olsun.

bu arada kallisim varya tahlillerin süper:))

kallisim geçen yazdığın kremlerden biri olan co.... başlayan neydi adı fisfisfisişte o geldi bu akşam sürdüm haberin olsun.bu birr
ikincidi diğer kremler 2 tane daha yazmıştınya ha bir daha yaz onların adını bacum yavvvşutarafagitti bide onları neden önermiştim almazsam olmazmı alırsam ne işe yarar alırsam hepsini birmi sürecemm off ben bile yazdıklarımı anlamadımlülülülülülü

Ay benim biriciğim Şeniz son süret destek alıyorum ya senden aynen o gazla gidiyorum emelim yolun sonunda karşımıza çıkıp yeterrrrrrrrrrrrrrr diyene kadar kaydirigubbakcemile5 hepinizi çok seviyorum ben ama çokkkkkk :teselli:

biraz çıkıyorum gelecem yine...

ben sana diyim sonra açıklarım olarmı şekerciğim.... contratubex var sende galiba şimdilik onu sür diğerleri için acele etme o zaman diğer ikisini bir arada kullanman gerek zaten şimdi bunu düzenli sür madem bende başlıyım bu akşam sonra diğrlerini alır onlarada geçiş yaparsın yazacam sonra......umutum hoşgeldin......

tamam kallisim ben şimdi o nu düzenli sürmeye başlıcam sabah bitki yağları akşam krem allah allah süper olacam tez zamanda :))) devam kallisim emeli canından bezdirene kadar devamm:)) araştırmacı kişilik cevat kelle olarak bu olayı aydınlatacağım:)))

aman geç kalma erken gelll sakın geç kalma erken gell bu sanaydı kallisim.

umutum hoşgeldin canımm nasılsın bende çıkıcam ama gelirim yinee

reyhan annemlede karşılaşsak bari bu gece ösledim be anacım

sağol zenancım.toparlanırım tabi.alıştım artık:))sana da geçmiş olsun cnaım.

honeycim sen sor biz cevaplarız canım bildiğimiz kadar.ama şu dönemde kendine dikkat et bolca dinlen ve kendini yorma.ayrıca sağlıklı ve vitaminli beslen.kesinlikle aburcubur yeme.taze sebze ve meyve ye bolca.

aaa kallistecim ben mi sinir ettim seni.ben de eşimle tartıştım kaç gündür gerilim içindeyim.dolayısıyla yerken abartıya kaçtım ve bu hafta ekside olacağım malesef.şimdiden yazmış olayım.senağlama
ayrıca bir daha kaçamak yaptığımda yazmamaya gayret ederim.

senin adına çok sevindim canım.hislerini tahmin edebiliyorum.içine giremediğim kıyafetler üzerimde bol durunca ben de aynı mutluluğu yaşıyorum.çok güzel aynen devam et cedriccim.

güzel günler de gelir be emelcim.hayat bu acısı da var tatlısı da.sana da gülümser beklemediğin bir anda.hiç bitmeyecek sandığın umutsuz günler yerini heyecana ve mutluluğa bırakır.

umutum hoşgeldin canımm nasılsın bende çıkıcam ama gelirim yinee

reyhan annemlede karşılaşsak bari bu gece ösledim be anacım
mehalim sağolasın iyi olmaya çalışıyorum.evde canımı sıkan bazı durumlar var.stresim yüksek biraz.
toparlanmaya çalışıyorum bilmem kaçıncı kez.

Umutum sıkıntılar hiç bitmiyor ama gerçekten allaha şükür şöyle azcık sağa sola bakınca ve ne çaresizlikler içinde kıvrananları görünce kendime hayret ediyorum --vay bee helal sana nasılda hayatını zehir etmeyi başarabiliyorsun-- diyee mesela kallis sayesinde tanıdığımız kızımız mizgin rewsmini gördüm gülüşüyle dünya tatlısı daha hayatının baharında ama yaşamı için savaş veriyor.hayat ne garip değil mi? hele bütün bunları kendi evladım için düşününce daha bir kötü oluyorum.
allah gerçek acıları yaşatmasın değilmi bütün sıkıntımız günlük hayat kavgası olarak kalsın....

haklısın mehalim de hangi birimiz gündelik dediğimiz sıkıntılara gülüp geçebiliyoruz.herneyse yine de üzerinde durmaya değmeyecek meseleler.geçer gider hepsi...

çok haklısın canım ahh işte bu dediğimizi bir yapabilsek zaten evliya gibi olur çok rahatlarız ama işte takma demeyle olmuyor değil mi:))

reyhan annemde gelmişş hg ohh be bu gece geldiğini gördüm ok sorun yok:)))9

mehalim ya nerde mizginin resmi bende görmek istiyorum lütfennn.
güzelim benim annesini beklermisteeeeeeeeee yerim seni ben beeeeeeeeeeee

ohh be sesin çıktı annem yaa sabah 6 da kalkıyorumya tavuk gibi erkenden uykum geliyor artık aklım sende kala kala uykuya dalıyorum u akşam direndim bu saate kadar.biliyorsun burda saat ilerde size göree dur mizginin adresini bulup getirim:))9

oyy oyyyyyy oyyyy bebegim söz artik eve gelir gelmez bu son sayfaya bakip öyle giderim asagi bizimkileri görmeye. beklenmek cok güzellllllllll.delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…