5 Haftalik Hamişler Buraya!!!

selam kızlar bende şu an 6+2 günlük hamileyim.5+5 günlükken doktora gittim ilk kalp atışını duydum ağlayacaktım nerdeyse.kalbi daha çok yeni oluşmuş dedi doktor dün gelseydiniz duyamayabilirdiniz dedi.

5 hafta 6 günlük oldu ama hala gitmedim doktora. bir hafta daha gitmicem. sonra gitcem inş. garanti olsun istiyorum. biraz sabretcem.

yurdagül89 randevun yarındı değil mi o zman güzel haberlerini bekliyoruz.bize haber verirsen mutlu olurum çünkü ben de yakın zmanda gitmek istiyorum ama gitmişken kalp atışını da göreyim istiyorum o yüzden sabırla bekliyorum.

canım geç oldu biraz kusura bakma doktora gittim daha küçücük ama bi kalbi var ve çok hızlı atıyor umarım sende görürsün canım birde benimki 5hafta 5 günlüktü baktığımızda

merhaba bende geçen hafta gittim ve gördüm bebeğimi duygulandım ve gözyaşlarımı gizleyemedim şimdi 7 hafta 5 günlük oldu umarım sağlıklı bi şekilde devam eder.çok rahat gidiyor şimdilik bulantı aş erme gibi durumlarım yok.allahım herkeze sağlıklı bebekler nasip etsin

arkadaşlar hepinize sağlıklı bebişler versin rabbim.bende 5 hafta 6 günlük hamileyim. henüz kalp atışları yok sadece keseyi gördüm.yalnız bende mide bulantısı çok oluyor ve geceleri pek rahat uyuyamıyorum. özelden doktora gittiğimde iki hafta sonra gel dedi. ama ben özele gitmeyip sigortadan devam edicem kontrollere ordaki doktorda bir ay sonra gel demişti. sabredip bir ay bekleyeceğim.

bende 5+5 haftalık hamileyım ama dr giitiğimde bebeğin kesesi görünmedi (( umarım 6. haftada gözükür.

Merhaba ben 5 hafta 1 günlük hamileyim ve bugün dr a gittim. Keseyi gördüm bebişim ordaydı:) Ancak bir sorum olacak bana dr um folbiolu kullanmamı ve ayrıca elevit de kullanmamı söyledi. Ancak elevitin prosektürüne baktım ve orda zaten folikasit olduğu yazıyordu. Folbiol da folikasit için değil mi? Bu şekilde her ikisini de kullanan var mı aranızda lütfen cevabınızı bekliyorum...

Hamile başlıklarımız ay ay paylaşıma açıktır..Hangi ay anne olacaksanız o ay annelerinin başlığından paylaşım yapınız lütfen..

Konuyu silinmek üzere kilitliyorum..yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…