5 Haftalik Hamişler Buraya!!!

GÖĞÜS UÇLARININ HASSASLAŞMASI OLUYOR AMA BIRAZ DEĞİŞİKLİKTE OLUYO MESELA UÇLARI YAYILIO KOYULAŞIO ERKEN BELIRTI OLUYOR AMA SEN HİSSEDERSEN BEN MESELA HAMILE OLDUĞUMU O AY ANLIYORDUM ÇUNKU UYUYORDUM SUREKLI BEL AĞRISIDA YAPAR BIDE İÇ GÜDÜyerimseniben

HAYAL KIZ MERHABA; NASIL SEVİNDİM BÖYLE BİR KONU AÇTIĞINIZA 5+2 YİM BEN DE UMARIM BEBİŞLER TUTUNUR DA SAĞLIKLA VE KOLAY DOĞUMLARIMIZ OLUR.BENİM İÇİN HERŞEY O KADAR YENİ VE İLGİNÇ Kİ DAHA İLK BEBEK OLACAK NE EŞİM NE DE BEN BU KADAR SEVİNECEĞİMİZİ TAHMİN EDEMİYORSUK. UMARIM SONUNA KADAR HERŞEY İYİ OLURa.s.

Canım tebrik ederim...:teytey:

Ben de son adet tarihine göre 5 haftalık gebeyim.
Dün kan vermiştim beta hCG için. Bugün sonucu alıp doktoruma göstericem.
Ultrasonda minik siyah bir nokta gördük sadece.

MENEKŞE TEBRİK EDERİM İNŞALLAH KOLAY DOĞUMLAR OLUR.İNSANIN HAYATI 1 CÜMLEYLE BU KADAR MI DEĞİŞİR ANLAM KAZANIR.HAYAT TÜM SIKINTILARINA RAĞMEN BİZİM İÇİN EĞLENCELİYDİ ZATEN AMA BU BEBİŞ ÇOK BAŞKAYMIŞ.İNŞALLAH HEPİMİZİN Kİ HAYATA TUTUNUR.

BUGUN ITIBAIYLE BENDE 5+2 YIM AYNIYIZ BIZIMDE ILK OLACAK BENDE ILKLERI YAŞIYORUM SENIN NASIL GİDİYOR HAMILELIK BULANTI FALAN VARMI BENIM ÇOK KOTU DERECEDE MIDE YANMALARIM VE İŞTAHSIZLIĞIM BAŞLADI SABAH KAHVALTISI BIRAZCIK AKŞAM YEMEĞİ YIYORUM OKADAR BULANTILARDA ARA ARA ÇOK NADIR HAFIF OLUYOR ARTACAK SANIRIM TASIYICI OLMAK ÇOK ZOR BI OKADARDA GUZEL ANNELERIMIZIN KIYMETINI DAHA IYI ANLIYORUZ DEĞİLMİ NE KADAR SEVSEK AZMIŞ MEĞERSEM YAŞADIKÇA ÇOK DAHA FAZLASINI ANLIYOR INSAN UMARIM SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASIB EDER ALLAHIM ALLAH HEPIMIZI BEBEKLERIMIZI KORUSUN

hayl kız tebrık ederim bend hamisim 7 hafta sanırım salı gun kalp atıslarını duycaz insaallah cok heyecanlanıyorum bır sorun cıkmaz

hayl kız tebrık ederim bend hamisim 7 hafta sanırım salı gun kalp atıslarını duycaz insaallah cok heyecanlanıyorum bır sorun cıkmaz

tebrık ederım ben pazartesı kontrole gidicem yaklaşık 6 haftalık oluyor o zaman acaba bende duyabılırmıyım:uhm:

bende 5+4 haftalık hamileyim kızlar. hiç bulantım falan yok. sadece biraz iştahsızlık var. sizlerde bulantı başladımı?fisfisfis

R2D2 canım benim ilk bebeğimde 19 haftalıkken karnımda öldü. senağlamaşimdiki hamileliğimden çok korkuyorum. inşallah benimkide bütün hamişlerin kide sağlıkla doğar.

cnım ben bu topıği açalı baya zaman oldu suan 20+1 gunluk hamıleyım ama sana yardımcı olabılırım iştahsızlık çok normal bende iştahsızlık yaşamıştım sakın bebeğim beslenemez dıye korkma bişey yemesende o senın vucudundan hiç acımadan alıyor :) iştahın zamanla yerıne gelecek sabret allah hayırlı doğumlar nasıb etsın

bende 4+6 günlük hamişim yarın tam 5 haftalık olucam nasipse bugün ultrasona girdim minik kuşumun kesesini gördüm ama ultrasonda 5+5 günlük çıktı mide bulantıları henüz başlamadı bende şu an iyiyim zaten cinsel ilişki yasak benim bu dönem :teytey:

merhaba arkadaşlar benim de bugün tam 5 haftalık oldu bebişim.arkadaşlar ben hiç doktora görünmedim daha. hafta sonra gideyim diyorum hem o zmana inş kalp atışlarını da duyabilirim.bir hafta daha beklemeli miyim geç mi kaldım gitmekte.
ben de hiç bulantı falan yok inş olmaz da.hiç bişi hissetmiyorum.sadece içimde var olduğunu hisstmek güzel.bi de acaip iştahım açıldı:)

merhaba arkadaşlar benim de bugün tam 5 haftalık oldu bebişim.arkadaşlar ben hiç doktora görünmedim daha.1 hafta sonra gideyim diyorum hem o zmana inş kalp atışlarını da duyabilirim.bir hafta daha beklemeli miyim geç mi kaldım gitmekte.
ben de hiç bulantı falan yok inş olmaz da.hiç bişi hissetmiyorum.sadece içimde var olduğunu hisstmek güzel.bi de acaip iştahım açıldı:)

bekle canım hemen gitmene gerek yok çunku ssdece keseyı göreceksın benım şımdıkı aklım olsaydı 12 haftalıkken falan gıderdım benfde erken gıtmıştım bı kese gordum dondum

valla ilk olarak o keseyi görmek kadar güzel bişiy yokkk olmaya bilirdi o yüzden gebe olduğunu farkettin andan itibaren doktorla temasa geçmek lazımm belki yolunda gitmeyan bişiyler olabilir.

merhaba kızlar bende 5 hafta 2 günlük hamileyim bu çok güzel bir duygu anlatılamaz bence inşallah allah olmayanlarada verir bu arada benide aranıza alın lutfen kızlar

birde perşembe günü randevum var doktorda bebişimin kalbinin attığını görmeye gidicez

Selamlar....

Ben özlem,

Bende 5 hafta 3 günlük hamileyim ve yeni üyelerden biriyim.
Benim hiç bir sorunum yok sadece geceleri rahat uyuyamıyorum ...

merhaba yurdagül 5 hafta 2 günlükken kalp atışlarını duyabilecek misiniz erken değil mi bunun için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…