5 haftalık hamileyim ve bel ağrısı yaşıyorum şiddetli

bukl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
6
1
21
Merhaba haftalık hamileyim ve bel ağrısı yaşıyorum çok ağrıyor doktora gittim bebek küçük olduğu için göremediğini söyledi ama beta HCG ye göre sağlıklı bir gebelik dedi tabi doktora gittikten sonra başladı bel ağrım iki aylık olunca gitmeyi düşünüyordum doktora ama ağrıyınca da sizlere sormak istedim varmı benim gibi ilk ayları ağrılı geçen

İlk aylar çok ağrılıydı. 3 tane fıtığım var belimde. 8. Ayda uyutmuyor, oturtmuyor. Umarım zamanla kolaylaşır sizin için. Bende öyle olmadı fıtık yüzünden. Bekliyordum bunu.

İlk aylar çok ağrılıydı. 3 tane fıtığım var belimde. 8. Ayda uyutmuyor, oturtmuyor. Umarım zamanla kolaylaşır sizin için. Bende öyle olmadı fıtık yüzünden. Bekliyordum bunu.
Bende korktum içime su serptiniz allah razı olsun sağlıklı olsun da çekmeye razıyım ♥️

Rabbim şifanızı versin inşallah 🤲🏻🤍

Bende korktum içime su serptiniz allah razı olsun sağlıklı olsun da çekmeye razıyım ♥️
Siz sorun doktora ağrım çok diye. Ben ne varsa soruyodum aklımda. Rahim büyüdükçe bele baskı yapıyor. Onun ağrısı sanırım sizinki de. İçiniz rahat eder en azından. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤️

X