5 haftalık gebelikte Sümüksü kahve rengi akıntı

Sarebulut1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
128
34
24
Kızlar merhaba aranızda
Yeniyim daha önceden de gebelik kayıplarım var ve dah 1 hafta bile olmadı teste göreli bu gün sümüksü kahverengi akıntı gördüm lavoboya giderken genetik testlerimiz güzel çıkmıştı pıhtılaşma testi de MTHFR(A1298C) heterozigot PAI_1 (4G/5G) 4G/4G çıktı iki genimde ama doktorlar iğneyle gerek yok diyor ve daha önceki gebeliklerimde hiç kalp atışı duymadım doktora gidiyorum kalp atışı duymadan ilaç veremem diyip yolliyorlar çok çaresiz hissediyorum kendimi

Merhaba aynı genlerimiz pıhtılaşma var kaç kez düşük yaptınız acaba bende 3 kez düşük yaptım ama iğne vurulduğum halde

Perinatolog ile görüşün kadın doğum dr pek bilgi sahibi değil bu konuda size en uygun tedaviyi uygulayacaktir benim de pıhtılaşmadan kaynaklı bebek kayiplarim var mümkünse yarin gide bilirseniz gidin rabbim sağlıkla kucağınıza almayida nasip etsin

Perinatolog özel de mi oluyor artık gerçekten çok yıprattı bu gebelik kayıplarım

Perinatolog özel de mi oluyor artık gerçekten çok yıprattı bu gebelik kayıplarım
Üniversite hastanelerinde de var ama siz gecikmemek için özel den gidin evett çok yıpratıcı benim de 3 gebelik kayiplarim var en son 14 haftalık bebek kayibim oldu gittiğim k.dogm dr maalesef sağlıksız gebelik diyim gonderdiler 8 haftalık 11 haftalık 14 haftalık hep kalp atışları durduğu için kaybettim tüp bebek tedavisi için gittiğim Dr pıhtılaşma test istedi dediği gibi çıktı

Ah kardeşim başın saolsun rabbim yardımcımız olsun evlat acısı çok zor birde seninkiler baya ilerlemiş

Ah kardeşim başın saolsun rabbim yardımcımız olsun evlat acısı çok zor birde seninkiler baya ilerlemiş
Aminnn rabbim kimselere yaşatmasın onun için mutlaka perinatologa gidin gecikmeden rabbim sağlıkla kucağınıza almayida nasip etsin size inşallah

Aminnn rabbim kimselere yaşatmasın onun için mutlaka perinatologa gidin gecikmeden rabbim sağlıkla kucağınıza almayida nasip etsin size inşallah
Amin canım benim cümlemizin yiyecek ekmeği varsa illa sağlıkla doğar yoksa da zaten rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Ben kendiliğinden düştü hiç kürtaj olmadım inanın ben de öyle düşünüyorum sanki hiç anne olamiycakmışım gibi hissediyorum
Ben kendiliğinden düştü hiç kürtaj olmadım inanın ben de öyle düşünüyorum sanki hiç anne olamiycakmışım gibi hissediyorum
Başka bir test oldunuz mu peki doktorlar bu düşükleri neye bağlıyor birde şuan sok gebeliğiniz için doktora gittiniz mi

Benımde A 1298c homozigot pai 4g/5g cıktı . 3. Kez kürtaj oldum. Kalp duyuyorm 8. Haftada duruyor sureklı. Neyse bu kez iğne ve prednol(steroid yani kortizonla ) denicez dedi bu da düşerse genetikli tüp bebek önerecekms . Ayy ıns düşmez artk cok zor bi süreç Allah hepimize hayırlısı saglıklı evlat nasip etsn

Amin gerçekten öyle çok zor ben hiç birinde kalp sesini duymadım hep 5 ci haftada düşüyor bende anlamıyorum bu genlerde hep böyle oluyor

İnşallah bu sefer güzel sonuçlara varırsın haber et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…