5. Haftalık gebelikte kahverengi leke geldi !!

Mrb canim. Ben şuan senin yasadiklerini yasiyorum 5 haftalik ve kahverengi akintim oldu. Sen atlatabildin mi lutfen bana bilgi veer

Mrb canim. Ben şuan senin yasadiklerini yasiyorum 5 haftalik ve kahverengi akintim oldu. Sen atlatabildin mi lutfen bana bilgi veer
Aynı durum bende de var 6+1 deyim 1 haftadır kahverengi akinti var sabah kalkınca biraz fazla oluyo ama gün içinde yalnızca wc ye gittiğim zaman geliyo ya da ayakta fazla durduğum zaman

10 haftaya kadar sürdü benim o akıntılarım. Boşa panik yapmayın. Günde bir pedi doldurmayan, pıhtılı olmayan akıntı için panik yapmaya gerek Yok. Soru bana değildi ama görünce yanıtlamak istedim.

10 haftaya kadar sürdü benim o akıntılarım. Boşa panik yapmayın. Günde bir pedi doldurmayan, pıhtılı olmayan akıntı için panik yapmaya gerek Yok. Soru bana değildi ama görünce yanıtlamak istedim.
Çok Teşekkür ederim cvp için. Haftada bir pedi bile doldurmaz benimkisi ama artarsa diye tedirginim

Bi de bu tur akıntı icin doktor ne soyluyor ??

Bi de bu tur akıntı icin doktor ne soyluyor ??
Normal diyor olabilirmiş. Ben Doğum yapalı 6,5 ay oldu bu arada. 25 hafta civarı kanama bile boşalmıştı. Progestan kullanıyordum siz düşünün. Ondan önce kürtaj olmak zorunda kaldığım gebeliklerimde damla lekelenme yaşamamıştım. Benim fikrim bu akıntılar gebeliğin sağlıklı bir şekilde rahme tutunduğunu gösteriyor olabilir. Tabiki ilk zaman olanlardan bahsediyorum. Benim doktorum o kadar rahatlatırdı ki beni. Ben ama hala akıntım var dediğinde normal olabilir derdi. Önemli olan bebeğin gelişimi ve erken Doğum riskiniz varsa 16 hafta sonrası rahim ağzı ölçümü. Onun harici bu minnacık lekelere takılmayın.

Inssallah dediginiz gibi olur çünku benim de iki kaybim var ve ilk kez bunu yaşiyorum. Doktorum takipte ol dedi kırmızı ya da pembeye doner mi diye icim icimi yiyor dunden beri. Bugun kontrole gidicem. Çok rahatlttiniz beni allah razi olsun. Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin bebeginize

Amin inşallah sizde sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz. Bu arada lekeler pembeye dönebilir hatta kimi zaman kırmızı olabilir. En önemli olay miktar ve pıhtı var mı Yok mu. Bu sizi panikletmesin. Doktorum benim hareketlerimi bile kısıtlamadı. Sadece ağır kaldırma çok fazla yorma kendini demişti. Öyle bütün gün yat hiçbişey yapma durumum olmadı yani. O bebiş sizinle kalacaksa isterse bardaklarca kan boşalsın dipdiri doğuyor o yüzden içinizi ferah tutun sabırla beklemekten başka yapacak bişey yok

A
Amin inşallah çok Teşekkür ederim haklisiniz.

Benim de iki düşüğüm var persembe günü doktor randevum var benim de sonuçları yazarım mutlaka progestan kullanıyorum bende. Sabahları biraz fazla oluyo ama fazla dediğim yine damla damla gün içinde pek olmuyo

Simdi doktordan geldim. Şükür bi sıkıntı yokmus. Progestan a gerek yok dedi. Cumartesi kalp atisi için gidicem

Gözün aydın :) kalp atışını da sağlıkla duyarsınız inşallah :)))
Canim persembe gunu inssalh guzel haberler alirsin

Ben 8.haftmda yaşadım susuz kalma ve mümkünse dinlen kişisel ihtiyaçların dışında kalma ve ilacını ihmal etme ve çocuğum doğdu gayette iyi

Evet canım şükür geçti ama o kadar korkulcak bişey yok sanırım adet kanı gibi olmadıgı surece normal olabiliyormuş ben 2 kez yaşadım ilaçlarımı düzgün kullanıp dinlendim simdilik uok bişy

Canım kese ve haftası her ultrasonda değişiklik gösterebiliyor. Progestani vajinal fitil olarak kullanınca daha etkili ve yan etkisi yok denecek kadar az oluyor. Ben daha önce 2 düsüğüm oldugu için bu gebeligimin başindan beri progestan kullanıyorum.
Ins bebişin seninle kalır , olumsuz düsünmemeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…