5. Haftalık gebelikte kahverengi leke geldi !!

Progestani vajinal kullandigim zaman kaygan bi sivi geliyo sonrasinda hatta bi keresinde kapsulun ici boşalmış olarak geri geldi bende etki etmiyo galiba diye düşünüp agizdan aldım sizde de oluyomu boyle

Canım kese ve haftası her ultrasonda değişiklik gösterebiliyor. Progestani vajinal fitil olarak kullanınca daha etkili ve yan etkisi yok denecek kadar az oluyor. Ben daha önce 2 düsüğüm oldugu için bu gebeligimin başindan beri progestan kullanıyorum.
Ins bebişin seninle kalır , olumsuz düsünmemeye çalış
Amin canım hepimizin yavrusunu bağışlasın allahım bende kullanıyorum yarında randevum var kontrol için inşallah herşey normaldir

Inssallah dediginiz gibi olur çünku benim de iki kaybim var ve ilk kez bunu yaşiyorum. Doktorum takipte ol dedi kırmızı ya da pembeye doner mi diye icim icimi yiyor dunden beri. Bugun kontrole gidicem. Çok rahatlttiniz beni allah razi olsun. Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin bebeginize
Benim de durumum aynı 5 haftalığım. Açık kahve lekelenmem oldu iki sefer sadece tuvaletimi yaptıktan sonra peçeteye geliyor. Doktoruma sordum normal değil dedi ama oluyor da başlarda takip edin kırmızı kana dönerse haber verin dedi dinlenin dedi. Salı günü kalp atışını duycaz inş sağlıklı görcez bebeğimi😞

X