5 haftalık gebelik beta azalıp tekrar yükseldi

Hestia_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
15
3
Merhaba 14 haziran son regl tarihim
beta değerlerim
16 temmuz-822
22 temmuz-5005
23 temmuz-3500
24temmuz-4800
Arada bir tane azalıp yükselme var. 22 temmuzda hafif kanamam olmuştu lekelenme şeklinde. progeston içiyorum doktor önerisiyle. Keseyi 5+4te gördük kese 8mm sanırım haftasına göre küçük doktor izleyip görücez dedi. Cuma günü tekrar ultrasonla bakılıcak ve beta testi tekrar yapılacak. Sağlıksız gebelik olduğunu düşünüyorum ama yine de böyle bir şey yaşayan var mı kızlar?

Kanı aynı yerde mi verdiniz farklı yerlerde mi? Bu çok fark ediyor çünkü .

Durumunuz ne oldu?

Merhaba son durumumuz nedir ?

Ben kızıma hamile iken beta testi keseyi gördükten sonra yapmadım ama tarihleri hatırlamıyorum 1 kontrole gittiğimde 10 gün ilerde demişti 2, kontrolde de 6 gün geride demişti belki baksam HCG aynı bu şekilde düşüp yükselmişti sonradan toparlıyor saglikla gelsin kafanıza takip stres olmayın çünkü bebek çok etkileniyor

Tarih bayağı geçmiş yeni mesaj görünce yazdım da en son durum nedir düzeldi değil mi

Tarih bayağı geçmiş yeni mesaj görünce yazdım da en son durum nedir düzeldi değil mi
Malesef gelişimini durdurdu kürtaj oldum. beta artmaya devam ediyordu fakat kese gelişmedi. ocak ayında da aynı şekilde bir düşüğüm oldu 9. haftada, şimdi pıhtılaşma ve genetik testi yaptırıcaz bir sorun var mı diye

Ben ilk öğrendiğimde 11.89 du sonra 38 oldu sonra 201 sonra bir daha beta vermedim. Siz binlerce çıkmış hala neden kan veriyorsunuz artık ultrasonla takip yapılacak zaten. Belki benimde düşüp yükselmiştir ama bilmiyorum çünkü baktırmadım gerisini hep ultrasonda takip ettim sizde öyle yapın

benim gebeliğimde kese yavaş geliştiği için beta takibi yapıldı doktor istedi yani. beta artıyordu fakat kese gelişmediği için sağlıksızmış kürtaj oldum.

Sağlıklı ilerlerdi mi gebeliginiz kaç haftada keseyi gördünüz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…