5 haftalık benimkisi:)ama sancılara takılıyo aklım..

bende sanırım 5 haftalık hamileyim.bende de oldu ağrı.sol kasığım ve belimin sol tarafı.normal merak etme cnm.

canım adet sancısı gidiyse normal bence ama kramp gibi fazlalaşmaya başladıysa kendine dikkat et sürekli dinlen ve iyi bi doktora danış

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:[/

canım haklısın bir defa bebeğini kaybedince bu defa daha dikkateli olmak istiyorsun ama senin korkman yada üzülmen o miniğide etkiler üzme sakın sen kendini

bede 6 haftalk hamilym ayni sancilar bendede oluyor allahin izniyle bir sey olmaz insallah;;

bende olmuştu kramlar sancılar 3 hafta kanamam ama çok şükür rabbime hiç bir şeyimiz yok şimdik :)

sizinkilere ek bende göğüs ağrısıda var sizde de var mı diye sorsam!
bende devamlı göğüs sancısı var son 2 gündür sol göğsümün altından sanki deliyorlar gibi acı hissediyorum.

surem bende 5 haftalık hamleyım bendede var aynısı bır dr gıttım dr bana bebeğin kesesının çok kuçuk olduğunu duşuk rıskı olduğunu söledı sonra başka dr gıttım gayet normal dedı hıç korkma dedı sancılar olurmuş kanaman olmadığı muddetce bırde çok aşıır dayanamıcak kadar sancık yoksa hıç bır problem yok dedı ama özellıkle çığ ete dokunma yeme dedı salam sosıs sucuk çığ köfte falan yemıceksın dedı hazır meyva sularını ıçmıceksın konserve falan yemıceksın dedı sende bunlara dıkkat et

canım bende 5 haftalık hamileyim benimde sencım var hafif sanki adet olacakmış gibi ama tek bende olan bişey değilmiş normal yani biraz rahatladım ben 19 yaşındayım ve ilk hamileliğim çok mutluyum allahım her kadına nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…