5.gün ve 2 embriyo transferi ile gebelik elde ettim

Birbebekmeselesiii

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
95
37
28
Kızlar merhaba🤗 Rabbime şükürler olsun sonunda tüp bebek tedavisi ile gebelik elde ettim. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun 🙏 2 embriyo 5.gün transferi yapıldı şuan bebeğim yada bebeklerim benimle😍yarın keseyi görmeyi gidicem. Ara ara karnıma belime ve kasıklarıma ağrı giriyor bazen kısa bazen 4 5 dkka sürüyor şiddeti bazen normal bazen ahh dedirtecek şekilde oluyor bu durumu yaşayan var mı normal mi bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İlk dönemler çok normal. Bebişin ben burdayım diyor. Sağlıkla kucağına almak nasip olsun
Cokk teşekkür ederim🤩 çok bekledim çokta Zorlu süreçten geçtim ama sonunda istediğim oldu şimdi ise zaman gecmiomus gibi geliyor. Bı tutunsa rahatlicam diyordum önce sonra bı pozitif görsem rahatlicam diyordum şimdide kese kalp atışı falan diye gidiyor böyle sanırım kucağıma almadan tam olarak rahatlık yok bana😂 sağlıkla gelsin kucağıma ins🙏

O rahatlama hiç olmuyor malesef. O kadar olumsuz şeyler yaşadıktan sonra, hep bişey olcak korkusu vardı benim içimde. Doğunca geliyor rahatlama ☺

X