5. Gun embriyosu transferi sonrası beta normal mi?

rayde

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
5
0
5. gun embriyosu transfer edildi. 9. Gun beta hcg test verdim degerim 165 cikti. 12. Gunde de 414 cikti bu artis normal midir? Doktora da ulasamadim cok aklima takildi.

merhaba, bugün transferimin 12. günü. İlk beta 9.gün bakıldı 97,2, ikinci beta dün bakıldı 162. yarın tekrar baktıracağım ama araştırmalarımda hep dış gebelik sınırının artışın %66 ya da daha altında olması yazıyor. benim de sınıra çok yakın, burada hemen herkesin 9.gün ve 11. gün değerleri çok daha yüksek. 7.günden beri de gaz sancısı ve regl sancısı şeklinde ara ara ağrılar oluyor. hiç lekelenmem de olmadı. ama dış gebelik mi acaba stresi sardı beni. benzer artışlar yaşayan ve olumlu sonuç alan oldu mu? normal bir artış mı? tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba brnim de benzer durum ancak olumlu olmadıgı kanaatindeyim. Sizin son durumunuz nedir acaba?

Merhaba brnim de benzer durum ancak olumlu olmadıgı kanaatindeyim. Sizin son durumunuz nedir acaba?
merhaba doktorum %35 ila %100 arasında olabilir artış dedi. daha fazla bakmayacağım beta, önümüzdeki hafta sonuna doğru keseyi görmeyi bekleyeceğiz. umarım her şey yolundadır sizin için de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…