5 cm miyomm

Yaklaşık 6 sene önce 27 yaşımdayken 7.5 cm diye girdiğim ameliyattan 12 cm lik miyomla çıktım. Rahim içi degildi kastaydi ve genetikti. Zaten miyom genellikle genetik oluyor. Makatima baskı yapıp rahmin şeklini bozduğu için açık ameliyat oldum. Ameliyat kısmı kolay ama sonrasi zordu. Sezeryandan ağır oluyir iç dikişler on günde anca iyileşiyor. Ben de iki buçuk yıldır evliyim ve tekrar kontrole gittim 5. Ve 3er cm lik iki tane olan üç adet miyomum var. Ameliyat düşünmüyorum bebk için uğraşıyoruz beş aydır olmadı ama tekrar ameliyat olmak istemiyorum çünkü miyomun tedavisi yok devamlı oluşan bir şey. Kötü düşünme 10 cm ile normal doğuran hastadan bahsetti dr um. Ağrı yapmadığı sürece ameliyat olmamak daha iyi geliyor bana
Miyomlar diş tarafta sizin sanirim

Kaç cm canım miyomun rahim kasında benimde ve hamileyim şu an son gittiğim doktor 2 ay içinde gebelik düşün dedi diye düşündük daha doktora gitmedim inşallah Allahım bir sıkıntı çıkmaz 🙏
Beş cm ve 3 adet 3cm dedi. Ben genetik yatkınlıktan muzdaribim. Biz de istiyoruz bakalım umarım nasip olur 🥰 sizin de hayırlı olsun bebeğiniz. Sağlıkla alın kucağınıza 🥰

Beş cm ve 3 adet 3cm dedi. Ben genetik yatkınlıktan muzdaribim. Biz de istiyoruz bakalım umarım nasip olur 🥰 sizin de hayırlı olsun bebeğiniz. Sağlıkla alın kucağınıza 🥰
Amin inşallah çok tedirginim 5 cmdi son gittiğimde benim annemde de varmış bana hamileyken ben 3 hafta erken doğmuşum yalnız. Bu gittiğim doktor proftu iki ay gebelik düşün sıkıntı olursa ameliyat yaparız dedi haftaya randevumuz var gitcez bakalım inşallah bir sıkıntı olmaz 🙏🙏 size de en yakın zaman da Allah nasip etsin inşallah 🙏

Bana öyle söyledi benim miyomlarım rahmin dış duvarında sübmükoz miyomdu. Rahim içinde yoktu belki o yüzden 3 ay demiş olabilir. Çarşamba akşamı kontrole gidicem bakalım ne diyecek, hayırlısı
Merhaba geçmiş olsun Gökhan Bey'e ameliyat oldunuz mu ? 2 dusugum var ve 8.5 Cm myomum var.BEnde düşünüyorum.Siz nasılsınız umarım iyi geçmiştir.Sakincasi yoksa nekadar ödeme yaptınız öğrenebilir miyim ? Hiç bir fikrim yok fiyatlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Çok sağolun bende aslında karın şişliği çok fazla yapıyor sürekli karnım ağrıyor karnım çok sert gaz sancısı yaşıyorum bu şikayetlerden gitmiştim zaten. Ama miyomun bunları yapacağını hiç düşünmemiştim. Gökhan boyraz diye bir doktor varmış o bu konuda çok iyiymiş hatta bugün aradım ameliyat ücretleri biraz pahallı ama ameliyat olmaya karar verirsem sanırım o doktora giderim diye düşünüyorum. Ameliyatın tek riskli tarafı kanama durumunda rahim alınması bu beni korkutuyor zaten. Ama bu doktor bu konuda tecrübeliymiş. Bi karar verip ona göre hareket edeceğim artık.
Merhaba çok geçmiş olsun.Gokhan bey'e ameliyat oldunuz mu ? Hem kürtaj hem myom ameliyatını aynı anda olmam lazım.Siz nekadar ödeme yaptınız öğrenebilir miyim.Hic bilmiyorum fiyatları ? Ameliyatınız nasıl geçti ? Umarım iyisinizdir

ben 1 düşükten sonra miyom ameliyatı oldum. ki benim 1 tane 7 cm idi. ama yeri itibariyle malesef cok sıkıntılıydı. O kararı vermek cok zor, ben de ameliyat olmayı düsünmüyordum ama hamile kalmaya da korktum sonrasında, cünkü yapı olarak da herşeyi stres yapan üzülen biriyim. Allah beterinden saklasın ama bir düşük bile insanı cok etkiliyor. Devlet hastanelerinden de görüş alabilirsiniz.
Benimde 6 cm miyomum var rahmin ortasinda , sizinki tam olarak neredeydi peki?

Ameliyatımın üzerinden 3ay geçiçek nerdeyse. Geçen hafta doktorum solda ameliyatla alınan 5cm lik kisten hariç, sağda 2cmlik dermoid kist olduğundan şüphelendiği bi kist gördüğünü söyledi.şimdilik bişi yapmicam takip etcez daha küçük dedi. Henüz yeni ameliyat oldum bu 2cm olan kist ameliyat sırasında görülmemişmiydi, alınamaz mıydı, yoksa yeni bi kist mi, diye sorduğumda farkedilmemiştir belki de dedi. Doktoruma çok güveniyordum. Açıkcası hayal kırıklığı yaşadım. Gebe kalırsan sezeryanla o da ordan alınır dedi. Kafam allak bullak oldu. Bana ameliyatdan sonra herşeyin çok iyiye gittiğini, içini komple yıkadık temizledik kisti aldık hiç bi sorun kalmadı demişti.

miyom gebeliğe engel değil benim 2 miyomum vardı 4ve 3 cm hamileyim hamile olduktan sonra büyüdüler ve küçük küçük bikaç miyom daha oluştu 5-6 tane. Ama ameliyat için bi kaç doktora daha danışın derim bana doktorlar çocugun olsun ondan sonra bakarız demişti

miyom gebeliğe engel değil benim 2 miyomum vardı 4ve 3 cm hamileyim hamile olduktan sonra büyüdüler ve küçük küçük bikaç miyom daha oluştu 5-6 tane. Ama ameliyat için bi kaç doktora daha danışın derim bana doktorlar çocugun olsun ondan sonra bakarız demişti
Ama miyomun yeri önemli işte bu durumda. Sizin miyomlariniz nerede tam olarak? Benin submukoz olandan rahmin içine doğru büyümüş baya rahmin içine yerleşmiş yani. Bende ameliyat mi gebelik mi karar veremedim ne yapmalıyım bilmiyorum

Ama miyomun yeri önemli işte bu durumda. Sizin miyomlariniz nerede tam olarak? Benin submukoz olandan rahmin içine doğru büyümüş baya rahmin içine yerleşmiş yani. Bende ameliyat mi gebelik mi karar veremedim ne yapmalıyım bilmiyorum
Rahim duvarına yakın değildi sanırım tam emin değilim bikaç doktor görüşü alın sorun oluyorsa gebelik için ameliyat olun hamilelikte de büyüyebiliyor çok sancılı geçtiği günler oldu açıkçası 😕

Rahim duvarına yakın değildi sanırım tam emin değilim bikaç doktor görüşü alın sorun oluyorsa gebelik için ameliyat olun hamilelikte de büyüyebiliyor çok sancılı geçtiği günler oldu açıkçası 😕
Benim rahmin ortasına doğru büyümüş bebeğin yerlesecegi yerin yarısını kaplamış. Evet çok sancılı oluyor diye yorum yapmış kızlar. Ameliyatta da yapisiklik vs riskler oluyormuş o yuzden insanın kafası karisiyor

ben de gökhan beye ameliyat olmuştum. Size 3 ay mı dedi banada öyle demişti ama çok az geldi 5.ayıma girdim diğer doktorlar 6 ay beklemelisin demişti.
Merhaba, benimde rahmin ortasına doğru büyüyen 6 cm miyomum var.doktor araştırıyorum gebelik ve ameliyat arasında kaldım. Gokhan beyden memnun kaldınız mı birde ücreti ne kadardı?bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Benim rahmin ortasına doğru büyümüş bebeğin yerlesecegi yerin yarısını kaplamış. Evet çok sancılı oluyor diye yorum yapmış kızlar. Ameliyatta da yapisiklik vs riskler oluyormuş o yuzden insanın kafası karisiyor
Evet bende yapışıklıktan dolayı bikaç doktora sor demiştim ama yerleşeceği yeri de kaplamış olmak daha iyi gibi yapışıklık olma olasılığı ne onu da sor belki olmaz yapışıklık olur muymuş onu da bilmek lazım İnşallah olmaz iyi bir doktora yaptır ameliyat olursan da

Evet bende yapışıklıktan dolayı bikaç doktora sor demiştim ama yerleşeceği yeri de kaplamış olmak daha iyi gibi yapışıklık olma olasılığı ne onu da sor belki olmaz yapışıklık olur muymuş onu da bilmek lazım İnşallah olmaz iyi bir doktora yaptır ameliyat olursan da
Gokhan boyraz varmis onu takip ediyorum , ücret eminim fazladır cunku doktor baya iyi gozlemledigim kadariyla. Bebeğin yerlesecegi yeri kaplamis evet ama iyi derken? Ne anlamda ? Daha kötü değil mi yaaa😒😒😒 bebeğe birazcık yer kalmis o da yukarıda bir yerde

Gokhan boyraz varmis onu takip ediyorum , ücret eminim fazladır cunku doktor baya iyi gozlemledigim kadariyla. Bebeğin yerlesecegi yeri kaplamis evet ama iyi derken? Ne anlamda ? Daha kötü değil mi yaaa😒😒😒 bebeğe birazcık yer kalmis o da yukarıda bir yerde
Klavye hatası öyle yazmamıştım aslında🤦🏼‍♀️ kaplamamış olsa iyiydi yazacaktım

😊olsun.. hiç bir belirtide vermedi , neyse teşekkür ederim ilginiz için artık bir çaresine bakilacak😒

Merhaba, benimde rahmin ortasına doğru büyüyen 6 cm miyomum var.doktor araştırıyorum gebelik ve ameliyat arasında kaldım. Gokhan beyden memnun kaldınız mı birde ücreti ne kadardı?bilgi verebilirseniz çok sevinirim
Ameliyatla ilgili bir sıkıntı yaşamadım. Miyomlarım alındı. Kontroldede bir sıkıntı cıkmadı. Ücret 48bin verdim benim icin cok yüksek rakamdı ama rahim söz konusu olunca riske edemedim. Diger doktorlar 1 miyoma yogunlasmıstı, digerleri kücük oldugu icin ameliyatta karar veririz demişti gökhan bey hepsini sıkıntısız alırım dedi öyle de yaptı. 2 aydır gebelik deniyorum ama bakalım

X