5 buçuk aylık bebek neden annesini istemez?

kokulu herhangi bir şey kullanıyorsanız, çamaşır suyu, deterjan, parfüm, yumuşatıcı, duş jeli, saç bakım ürünü, sigara herhangi bir şey ne aklınıza geliyorsa onları kullanmadan yaklaşmayı deneyin. Üzerinizde bedeninizde stres olursa onundanistemezler. Ses tonunuz yumuşak olsun, sakin

Hanımefendi hala ben diyip duruyorsunuz ya Allah aşkına bebeğe yaptığınıza odaklanır mısınız
Sizi niye anlayayım birşey anlaması gereken sizsiniz bebeğinizi anlamanız gerekiyor ve anlamıyorsunuz, bize de aynı inadı ediyorsunuz, sizin inadınızın bebeğe faydası yok zararı var. Siz tatmin olacaksınız diye bebe heder oluyor bu mu annelik?
Hepimiz bebeğimizi kaybetmekten korkuyoruz illa hastalık kaza gibi bir durum olmasına gerek yok, bundan korkuyoruz diye bebeleri boğmuyoruz ama. Bebek neden sizin kucağınızda olmak istemiyor, neden sizinle gözgöze bile gelmek istemiyor, neden sizden uzaklaştı hanımefendi? Bu manasız inadınız yüzünden neyini anlamıyorsunuz ya
Ben size ilgisizsiniz demedim
Reddettiğiniz bir şeyi kabul ettirmeye çalışıyorum öyle mi? Nasıl hissettiriyor güzel mi? Siz karşılık veriyorsunuz bana kendinizi savunuyorsunuz koruyorsunuz bebek bunu yapamıyor
Derdiniz bebeğiniz olsaydı çoktan yaw ben ne yapıyorum demiştiniz, hala demediğinize göre egonuz haklı olma inadınız bebeğinizden daha önemli

Neyime üzüleyim mesela?
O sizi bildiği için sizden kaçıyor sizi bildiği için reddediyor yaw nasıl bir anlayışsızlık bu
Tabiki suçlu sizsiniz, inadınız bebeği bu hale getiren, bebek değil suçlu herhalde
Ben sizi niye düşürmeye çalışayım hanımefendi evladınızın hayrını düşünüyorsanız bırakın şu kör inadı açın gözünüzü, önemli olan sizi bilip bilmemesi mi bebeğin huzurlu mutlu sağlıklı olması mı?
Çocuğunuzun iyiliği için söyleneni bile kabul etmiyorsunuz bu kadar kendine aşık bu kadar bencil olamaz bir insan ya

Dün burdaki güzel tavsiyeler sayesinde daha az sagım yapmıştım bugün ilk defa bebeğim gözlerim içine bakarak gülerek meme emdi. Meme reddinde bebegin tepkilerinin nasıl oldugunu araştırın ben araştırdım en büyük sebep meme reddi den kaynaklı oldugunu düşünüyorum . Ben burada olma sebebeim bebeğim için kendim değil sadece. Öyle olsa koyarım bi tarafa işlerme bakarım .aylrca meme reddinde deneyip başarılı olan insanlar var onlardan olmk istiyorum ben emzirmek istiyorum yoksa biliyorum mama da verebilirim . Dünyada emzirmek için çabalayan tek insan benmişim gibi davranmayın. Bir damla bile sütüm olsa diyetimi aksatmayıp emzirmek isterim.

Söylediklerimle alakalı tek bir cümleniz bile yok nasıl çarpık bir düşünce yapınız var algılama şekliniz var sizin
Hey Allah ım ben niye araştırayım hanımefendi
Ben size emzirmek için çabalamayın dedim dayayın mamayı diyeti bırakın tıkının dedim zaten dimi

Benim konumu çarpıtıp manipüle etmekte üstünze yok . Ben size kendimi anlatmak istesim ama isterseniz daha fazla konu dışı yorum yapmayıp aynı sorunu yaşan insanlara ışık olması adına diğer yararlı yorum yapan arkadaşların yorumları görünsün . Sırf başkasının anneliğini kötülemek bilmişlik yapmak için yorum yapmak için şimdi başka konuya gidebilirsiniz anlaşılan bu şekilde besleniyorsunuz. Ayrıca söylediklerinşz doğru olsa bile bu dil hitap şeklinizle kimseye kendinizi kabullendiremezsiniz negatiflik yaymış olursunuz sadece

Şu yorumları okuyupta kendinizin de sütünüzün de emzirme surecinde zehirlenmesine musade etmeyin.
Lutfen
Kişilerin nickleri uzerıne tıklayarak oradan gormezden gel butonuna tıklayın gelen yorumları gormeyın
Bidaha da kımseye cocugunuzu emzirirken bısey danısmayın
Sizi intiharın esıgıne getirip sonra sizi 'kendıleri cocuklarıyla keyıflı yemek sofralarında karın doyururken' haberlerde izlerler Sadece... samimiyetsiz vahvahlarla...

Çok teşekkür ederim yanlış anlaşıldığımı düşündüm ilk başta . Üzüldüm.ama sonradan anladım niyetin farklılığını. Fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamış gibi muamele gördüm .Eleştiri elbette ki yapılır yanlışıma doğrusu bu denir. dört dörtlük bir anne olsaydım burada fikir alabilmek için birçok konu açmazdım.ama çok tuhafıma gitti tavırlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…