5+3 olduk keseyi gordum dun koyu lekelenme dusuk riski lutfen yazin kizlar

Doktorun niye öyle demiş ki anlamadım kese etrafında herhangi bir kanama var mı. Bende de oldu koyu kahverengi leke doktorum gayet normal her üç kadından birinde oluyor dedi ama önlem amaçlı progesterın iğne verdi Kalp atışını duyduktan sonra da kesti

Kese etrafında kanama var diye birsey demedi sadece muayene etti kesen büyümüş düşük riskin var gözüküyor dedi lekelenmen yerleşmede olabilir dedi sadece birde proluton igne verdi onu yaptırdım

Kese etrafında kanama var diye birsey demedi sadece muayene etti kesen büyümüş düşük riskin var gözüküyor dedi lekelenmen yerleşmede olabilir dedi sadece birde proluton igne verdi onu yaptırdım
bazı doktorlar sadece korkutuyo bence iyi bir doktora görün için rahatlar en azından

Merhaba ben de 5 haftalık hamileyim, 9 gündür kahverengi lekelenmem var, bacak ağrım, adet olcakmisim.gibi karın ağrım oluyor, 2 gün sonra kontrolüm var.
siz nasıl oldunuz, düzelme var.mi?
hormonlarda dalgalanma dan kaynaklaniyor olabilir mi, sizler calisiyor.musunuz, bu şekilde nasıl calisacagiz, sürekli yatmak mi gerekiyor lekelenme olunca

Merhaba canım lekelenmem devam ediyor evet az az gelmeye devam ediyor ben doktora gittiğimde lekelenmenin beklemiş kan yerleşme kanaması olabileceğini söyledi ama düşük riskim olduguda söylendi benimde bacak ağrım oluyor ama sürekli yattığım için doktorum bu hafta yatmamı istedi cuma kontrolüm var bakalım hayırlısı doktora gitmediniz mi siz ?

Ben acile gittim, bu hafta salı randevum var, küçük olduğu için bu hafta gitmemi söylemişlerdi, inşaallah sağlıklı bir şekilde tutunurlar

Sizin lekelenmede kaçıncı gününüz, her gün duzenli olarak geliyor mu , benim de bacak kaşık arada bel ağrım.oluyor

Sizin lekelenmede kaçıncı gününüz, her gün duzenli olarak geliyor mu , benim de bacak kaşık arada bel ağrım.oluyor
4 gündür geliyor canım lekelenmem çok nadir parmak yarısı kadar geliyor daha sonra çok çok azz geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…