5+2 kahverengi akıntı

Umarım kanamanın devamı gelmez agrıya katlanırım hıc sorun degıl yeter kı saglıkla gelsın
Kanama olmamış sizde,lekelenme olmuş.Dediğim gibi bana doktorum bacaklarından akacak şekilde regl gibi kanaman olmadığı sürece endişe etme demişti.Bol bol dinlen,sağlıkla kavuşun

Kanama olmamış sizde,lekelenme olmuş.Dediğim gibi bana doktorum bacaklarından akacak şekilde regl gibi kanaman olmadığı sürece endişe etme demişti.Bol bol dinlen,sağlıkla kavuşun
Insallah bakalım ılacı ıctım uzandım ıkı gundur normal seylerde yasamıyorum trafık kazası gecırdım hepsının butunu olarak tepkı verdı dusunuyorum stres yukluyduk

Ben bır tane kaybettım bu sekılde rabbım bunu sakınsın

Tekrar gelmeye basladı

Cok yogun degıl cok az geldı ama bılmıyorum napıcam ne edıcem kafa. Allak bullak oldu

K kurklukadin
bence hemen bi doktora gidin. bi muayene olun. belki de rahimde kanama var. erkenden önlem alınsın.

inşallah önemsiz bir durumdur ama bence böyle salınacak bir durum değil. önlem alınması gerekiyorsa alınır en azından

Yerleşme olabılır mı ben de 1bucuk aylık falan çünkü iki aylık mı tam hatırlayamıyorum yerleşme yaşadım daha önce yaşamadıysanız bu da olabilir

Doktor kırmızı olmadıgı surece sıkıntı yok dedı ya ondan cekınıyorum gıtmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…