4yıllık hasretime duama Allah rızası için katılmak isteyenler bakabilir mi? :(

kızlar hepinizden Allah bin kere razı olsun elimden tuttunuz yardımcı oldunuz ama sanırım 20 de kaldım :KK43: bana yardım etmek isteyen başka tanıdıklarınız varsa topikten ya da çevrenizden etiketleyebilir misiniz benim çevrem pek yok klüpte de :KK43:

Bir kimse dua edip de kabul eseri görmediği zaman,hemen ümit kesmemelidir. Çünkü Allah sana kendi murad ettiği zamanda icabeti tazmin etmiş(kabul sözü vermiş)tir, senin istediğin zaman değil. Icabet kaçınılmazdır lâkin ilm-i ezelide bunların vakit saati vardır.

Allâh-u Te'âlâ bazen istenilenin aynı ile icabet buyurur, bazen de farklı bir yolla icabet (duayı kabul) buyurur. Çünkü Allâh-u Te'âlâ bütün gaybları hakkıyla bilen Allâmu'l-ğuyûbtur, O senin kârını senden ıyi bilir....

Rabbim en hayırlı vakitte duana icabet eylesin..:KK200::KK200:

Bir kimse dua edip de kabul eseri görmediği zaman,hemen ümit kesmemelidir. Çünkü Allah sana kendi murad ettiği zamanda icabeti tazmin etmiş(kabul sözü vermiş)tir, senin istediğin zaman değil. Icabet kaçınılmazdır lâkin ilm-i ezelide bunların vakit saati vardır.

Allâh-u Te'âlâ bazen istenilenin aynı ile icabet buyurur, bazen de farklı bir yolla icabet (duayı kabul) buyurur. Çünkü Allâh-u Te'âlâ bütün gaybları hakkıyla bilen Allâmu'l-ğuyûbtur, O senin kârını senden ıyi bilir....

Rabbim en hayırlı vakitte duana icabet eylesin..:KK200::KK200:
amiiiin canım amin ne kadar güzel bir dua olmuş tüm kalbimle içtenliğimle amin diyorum

X