4yıllık hasretime duama Allah rızası için katılmak isteyenler bakabilir mi? :(

Canım okuma zamanı varmı sen bana özelden adını yaz okuyabildigim zaman sana yazayım ama hemen okuyamam

Merhaba canim,

Ben 41 tane aliyorum bugun baslarim, diger regl donemine kadar okuyacagim. Insallah o regl gelmez, guzel haberlerini aliriz. Opuyorum seni.

Merhaba canim,

Ben 41 tane aliyorum bugun baslarim, diger regl donemine kadar okuyacagim. Insallah o regl gelmez, guzel haberlerini aliriz. Opuyorum seni.
canım meraba ama tam anlayamadım yazdığını kusuruma bakma yarım kalmış galiba yazın

Merhaba canim,

ayy canım gerçekten mi söylüyorsun burdaki diğer arkadaşlardan hariç tek senden de dua alacağım Allah razı olsun canım çok çok teşekkür ediyorum inşallah bebek o adeti göndermez :) adımı yazıyorum sana da :)

Boyle seyin tesekkuru olmaz, sen hamileyim de o en guzel hediyedir sen yuregini ferah tut :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…