4444 salatı tefriciye

Hazime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
18
13
20
Merhaba ben hazime çok zor durumdayım salatı tefriciyeye başladım lütfen bana yardım edermisiniz okuyabildiğiniz kadar şimdiden Allah razı olsun okuduğunuzda hazimenin ne niyeti varsa onun için okuyorum dermisiniz

Merhaba ben hazime çok zor durumdayım salatı tefriciyeye başladım lütfen bana yardım edermisiniz okuyabildiğiniz kadar şimdiden Allah razı olsun okuduğunuzda hazimenin ne niyeti varsa onun için okuyorum dermisiniz
Süresi var mi ona göre alayım sayi

100 TANE ALAYIM CANIM SÜRESİ YOKSA HAFTA SONU YOĞUNUM BU GÜNDE YOĞUNUM PAZARTESİ OKURUM ANCAK
Bende bilmiyorum ki minnoş Yardım edermisin yazmıs bende etıket yaptım dırek. Musaitlık durumuna gore alın bence suan benım okumam cok fazla birikti ınsallah bıtırırsem bende alırım sonra

Dua istedin nereye gittn arkadaş bi gel duanı takip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…