4444 Salatı Tefriciye hakkında bilgisi olanlar???

x1907

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
159
87
Arkadaşlar ben başlamak istiyorum fakat söyle bir duyum aldim ne kadar doğru bilemedim. Ne bir eksik ne bir fazla olcakmis. 4444 kilitmiş. Şimdi oldu ki okurken bi hata yaptım (böyle durumlar da ben duaya baştan başlarım) ne yapilacak. ? Duanın hepsi kabuldür bence, Fazla ya da eksik olduğunda olmuyor mu

Allah kabul edecekse 1 tane okuma ile de kabul eder sayilara takilmayin derim sahsi fikrim. Ayrica salavat getirmek cok sevaptir. Allah dualarinizi kabul etsin.

Bence öyle birşey yok bende 4444 diye niyet ettim ama sayıda şaşırdım şükürler olsun dileğim kabul oldu.

Ben de aynı fikirdeyim fakat üstüne basa basa o kadar çok soyleniyor ki... Tşk ederim. Rahatladım biraz... ALLAH KABUL ETSİN insallah

Ben de aynı fikirdeyim fakat üstüne basa basa o kadar çok soyleniyor ki... Tşk ederim. Rahatladım biraz... ALLAH KABUL ETSİN insallah

Ben daha once eksik de okdum fazla da okudum ama dileklerim kabul oldu. Zaten sayiya takilinca surekli bir vesvese oluyor. Siz eksik mi okudum acaba kabul olmaz mi diye dusunurseniz olmaz siz okuyun Allaha inanip guvenin olur iciniz rahat olsun derim.

Kaç günde bitirmek gerekiyor.Okuyan arkadaşlar bilgi verebilirlermi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…