4444 salat- tefriciyeyi yapan var mı?güzel sonuc alan?

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
196
80
25
Kızlar ben bir niyet icin başlamıştım. 500 lük tesbih ile çekiyordum. Unuttum sayısını. Birde okuyup guzel sonuc alan var mı? Biliyorum belki yanlış ama istedigim seyler icin hayirlisi diye dua edemiyorum. Kesin olsun istiyorum. YORUMLARINIZ NELER?/TEŞEKKÜRLER

Kaldığınız yerdeki taneye minik kanca takın, karışmaz ama en garanti dijital şu yüzük gibi olanlar, onlardan edinin bir tane, hem her yerde yanınızda olur; çantada cepte v.s.
Tefriciyeyle duası kabul olan arkadaşlar vardı ama konu başlığını hatırlamıyorum.
Biliyorum belki yanlış ama istedigim seyler icin hayirlisi diye dua edemiyorum. Kesin olsun istiyorum
Sizin kesin olsun diye dua ettiğiniz konu şu an sizin için önemlidir ama olduğunda pişman olabilirsiniz.
Ne istiyorsaınız hayırlısıyla isteyin

Duâ’ları kabul olanlardan biri de çok şükür ki benim canım Ama duâ ederken lütfen pazarlık içinde olma, aşkla sevgiyle yap duâ’nı ve Allah’a teslim et. Sonrasında zaman kovalama, olmuş bil. Belki 3 ay belki 3 yıl sonra yaşayacaksın duâ’nı ama gerçekleştiğine şahit olduğunda iyi ki şimdi diyeceksin

Masallah kesinn o zmn ama bn cidren olsun hmn diye dua edoyorum. Biliyorum sacma ama. Sey bide o konu da surekli dua etmek istiyorum . Bu hissi veren de rabbim degil mi abla ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…