4444 Salat-ı tefriciye

Canim ben de 200 tane okurum. insallah muradın gerceklessin. Rabbim kabul etsin insallah. Aksama kadar mutlaka okurum. Okuyunca da yazarim canim.

Canim ben de 200 tane okurum. insallah muradın gerceklessin. Rabbim kabul etsin insallah. Aksama kadar mutlaka okurum. Okuyunca da yazarim canim.
Çook teşekkür ederim. Rabbim binlerce kez razı olsun. ben yine aklımdan 727 olarak hesaplıyorum. fazladan okumayalım diye.

Çook teşekkür ederim. Rabbim binlerce kez razı olsun. ben yine aklımdan 727 olarak hesaplıyorum. fazladan okumayalım diye.
sen 200u de okunmuş say öyle kalanı aktar bir yere de not alıyorsundur zaten canım arkadaşımızda okuyunca yanına artı koyarsın zaten inş bitecek hayırlısıyla yardımcı olanlardan da ALLAH bin kez razı olsun burda gönüllü çok dua sever insanlar var onun için sürekli buradayım gerçek hayattaki dostlarım bile bu kadar dua etmezler insana

Kesinlikle abla. Rabbim herkesten razı olsun. Çok şey öğrendik , gördük burada

Kesinlikle abla. Rabbim herkesten razı olsun. Çok şey öğrendik , gördük burada
bebek için zikir yaptığımız konuda bana da msj attım saydın78 orada paylaşımıma da eklemiş 200 okuyacağım diye sen de kuzum bebek için dua edersin ona konularda linki paylaşmam iyi oldu ALLAH hepimizden razı olsun bizi iyiliklerle güzelliklerle karşılaştırsın hayırlarla inş amin

ben bu akşam nasipse hem senin için hemde saydin78 için bir yasin okuyacağım o zaman. Allah razı olsun ablam.

ben bu akşam nasipse hem senin için hemde saydin78 için bir yasin okuyacağım o zaman. Allah razı olsun ablam.
Ayy canim benim Allah razi olsun. Ne guzel dua kardesi olmak. Bende 500 yasine niyet etmistim okuyoruz.. Sagol bitanem Allah bir degil bin kez razi olsun. Dualarini sana dondursun insallah

Ayy canim benim Allah razi olsun. Ne guzel dua kardesi olmak. Bende 500 yasine niyet etmistim okuyoruz.. Sagol bitanem Allah bir degil bin kez razi olsun. Dualarini sana dondursun insallah

500 yasinde 500 farklı kişi okunması zorunlu değilse ben fırsat buldukça okurum
amiin cümlemizden inşallah . Hemde çok güzel. Rabbim binlerce kez razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…