4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Yook çıkmam asla. Evet burda hepimizi newplanet topladi. Vesile oldu. Fakat bu durumda yaptigi bana gore yanlış. Nasil aypareyi cikardiysa beni de cikarmasin. Valla hakkim helal olsun. Burda Allah rizasi icin variz. Bana okunmasa da olur. Sagolun...
Kaç kişiye okuyosun olmaz öyle şey herkesin duaya ihtiyacı var. Bende çıkacaktım ama nana topladı hepimizi Allah ondan da razı olsun. Lütfen sana da okunsun. Dua bu seninde ihtiyacın var hepimizin var

Bunlari soyleyen herkes sagolsun tek tek. Newplanette istemez diye dusundum. Cunku onun yaptigina aykiri konustum
Bende diğer gruptan çıktım ama burda bir emek verdik birbirimize. Kimse kimseyi kırmadan bitsin. Gerekirse sadece okudım bildirimi yapılır muhabbet edilmez. Herkes sıksın dişini ( en azından benim düşüncem bu)😘🥰 çoğunlukta devam etmekten yana zaten

Gulcan2904 Gulcan2904 için okudum canım kusura bakmayın lütfen bildirmeyi unyttm ben bikac gundr rahtsizim.da ama merak etmeyin bildirim yapmasamda ben herkesi paylaştığınz anda okuyrm bilgini olsun işaretleyebilirsiniz yani bildirim yapmadığım da

Gulcan2904 Gulcan2904 için okudum canım kusura bakmayın lütfen bildirmeyi unyttm ben bikac gundr rahtsizim.da ama merak etmeyin bildirim yapmasamda ben herkesi paylaştığınz anda okuyrm bilgini olsun işaretleyebilirsiniz yani bildirim yapmadığım da
Canım arkadaşlarımızın içi rahat etmiyor bildirim yapılmayınca:KK66:

X