4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Ben devam etmek istiyorum

Noldu ki anlamadım neden iptal oluyor okuma ben devam edilmesi taraftarıyım bir duaya basladık bitirilsin buraya hepimiz niyetleri için dua amacıyla geliyoruz anlamıyorum neden böyle olaylar yasanıyor🤷🏼‍♀️

Diger grup baslamadigi icin ayrildim. Fakat burda kimseyi yari yolda birakamam. Hakka giremem. Zaten hastayim diye beni atlamistik. Bu sekilde devam edelim. Bana okuma yapilsin istemiyorum. Okudugum ve okuyacagim herkese de hakkim helali hos olsun
Neden okunmasını istemiyorsun sen 2kisi girdin birde olmaz öyle şey. Senin hakkın okunması. Lütfen okunsun sana da

Diger grup baslamadigi icin ayrildim. Fakat burda kimseyi yari yolda birakamam. Hakka giremem. Zaten hastayim diye beni atlamistik. Bu sekilde devam edelim. Bana okuma yapilsin istemiyorum. Okudugum ve okuyacagim herkese de hakkim helali hos olsun
Herkese okuyacağız canım siz yeterki bu istekle devam edin :KK68:

canım benim devam.... liste bitene kadar kimse çıkmasın lütfen......

Kızlar cok üzülerek belirtmek istiyorum diğer gruptaki tartışmadan dolayı cok rahatsız oldum. İkiside sevdiğim insanlardı, gruptan ayrılıyorum yazışmaları okurken ben utandım maalesef . Buraya sadece Allahı daha cok anmak için giriyordum. Kimsenin hakkına girmiyorumdur umarım zaten bana okunmadı sıra bendeydi bir kişi sonra. Okuduğum kişilere helal olsun duaları kabul olsun hepinizin Rabbim gönlündekini nasip etsin görüsürüz
Bende ordan ciktim ama burdan ayrilma istersen basladik cunku bir kere

Yook çıkmam asla. Evet burda hepimizi newplanet topladi. Vesile oldu. Fakat bu durumda yaptigi bana gore yanlış. Nasil aypareyi cikardiysa beni de cikarmasin. Valla hakkim helal olsun. Burda Allah rizasi icin variz. Bana okunmasa da olur. Sagolun...
Upsss haberin yok mu kız,çıkanı dövüyorum ben :KK48: 43 kişi devam canım sen adet bitimi bana mesajını atmayı unutma 😘

Neden sen herkese okuyorken sana okunmasın ki olmaz öyle şey. Bizde senin hakkına girmiş oluyoruz. Devam ediliyorsa herkese okunacak🥰

Kızlar cok üzülerek belirtmek istiyorum diğer gruptaki tartışmadan dolayı cok rahatsız oldum. İkiside sevdiğim insanlardı, gruptan ayrılıyorum yazışmaları okurken ben utandım maalesef . Buraya sadece Allahı daha cok anmak için giriyordum. Kimsenin hakkına girmiyorumdur umarım zaten bana okunmadı sıra bendeydi bir kişi sonra. Okuduğum kişilere helal olsun duaları kabul olsun hepinizin Rabbim gönlündekini nasip etsin görüsürüz
canım benim herkes rahatsız oldu..ama liste bitene kadar devam.... çıkma olmasın lütfen

X