4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

@muhursuzpusula Duası;
Allah’ım Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde taşıdıklarımızı da bilirsin. Hiçbir şey sana gizli değildir. Sen Azim ve Kadir olansın. İçimdeki muradın gerçekleşmesini kabul eyle, gönlümdekinin bana geri dönmesini, içinde yaşadığı tüm sorunlarının çözüme kavuşabilmesini, birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yuva kurmamızı nasip eyle. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et

1. telasememuresi telasememuresi

2. @newplanet 🌷

💞3. @muhursuzpusula

📌4. @yellowkaya 🌷

5. @Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__ 🌷

7. Didem🌷

8. Abisi🌷

9. Ablası🌷

10. @Sensual_in_love 🌷

11. @Samara96 🌷

12. Singil Singil 🌷

13. Gulcan2904 Gulcan2904

14. @aypare- 🌷

15. @sadehayatt06 🌷

16. @Amarylliss 🌷

17. @_Gulnihal_ 🌷

18. @Mintimint 🌷

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. @Reengarenk 🌷

21. @Karagullu 🌷

22. @hasbeee 🌷

23. @newplanet 2🌷

24. @ciceklibocekli111

25. @Sur-es 🌷

26. N Nana

27. @safi.naz

28. @Mintimint 2🌷

29. terliksuu terliksuu 🌷

30. @ciceklibocekli111

31. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

32. ayseMsb ayseMsb

33. ayseMsb ayseMsb anne

34. telasememuresi telasememuresi baba

35. @gulistan1985 🌷

36. @Magnifiaque 🌷

37. @muhursuzpusula

38. @pariko 🌷

39. @HayatSevinceGuzel 🌷

40. @Sensual_in_love 2🌷

41. @Life light 🌷

42. @SADAKATLIOL

43. @humanbeings 🌷

44. S Sabr-Sukur-Dua

101 tane okuyorsunuz 2 dilek için yazılan 202 okuyacak bugün geç başladık akşam 24.00e kadar herkes bitirsin bitiremeyen haber versin tamamlayalım
Okudim cano

@muhursuzpusula Duası;
Allah’ım Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde taşıdıklarımızı da bilirsin. Hiçbir şey sana gizli değildir. Sen Azim ve Kadir olansın. İçimdeki muradın gerçekleşmesini kabul eyle, gönlümdekinin bana geri dönmesini, içinde yaşadığı tüm sorunlarının çözüme kavuşabilmesini, birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yuva kurmamızı nasip eyle. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et

1. telasememuresi telasememuresi

2. @newplanet 🌷

💞3. @muhursuzpusula

📌4. @yellowkaya 🌷

5. @Hanimhanmck

6. kunfeyekun__ kunfeyekun__ 🌷

7. Didem🌷

8. Abisi🌷

9. Ablası🌷

10. @Sensual_in_love 🌷

11. @Samara96 🌷

12. Singil Singil 🌷

13. Gulcan2904 Gulcan2904

14. @aypare- 🌷

15. @sadehayatt06 🌷

16. @Amarylliss 🌷

17. @_Gulnihal_ 🌷

18. @Mintimint 🌷

19. Kara_gozlum Kara_gozlum

20. @Reengarenk 🌷

21. @Karagullu 🌷

22. @hasbeee 🌷

23. @newplanet 2🌷

24. @ciceklibocekli111

25. @Sur-es 🌷

26. N Nana

27. @safi.naz

28. @Mintimint 2🌷

29. terliksuu terliksuu 🌷

30. @ciceklibocekli111

31. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832

32. ayseMsb ayseMsb

33. ayseMsb ayseMsb anne

34. telasememuresi telasememuresi baba

35. @gulistan1985 🌷

36. @Magnifiaque 🌷

37. @muhursuzpusula

38. @pariko 🌷

39. @HayatSevinceGuzel 🌷

40. @Sensual_in_love 2🌷

41. @Life light 🌷

42. @SADAKATLIOL

43. @humanbeings 🌷

44. S Sabr-Sukur-Dua

101 tane okuyorsunuz 2 dilek için yazılan 202 okuyacak bugün geç başladık akşam 24.00e kadar herkes bitirsin bitiremeyen haber versin tamamlayalım
canim muhursuzpusula icin okuduk annem ve ben Allah kabul etsin 💜 terliksuu terliksuu arkadasimiz da okudu buraya yazamiyor su an 🤗

Yaaa insallah bizimde de cocugumuz olur hayirlisiyla 😍umudumuz sonerken suan canlaniyor hayirlisi
Ben de şok oldum değerlerini falan paylaşmışlar 🤗😍 biri diyor'' yaşımdan dolayı ve değerlerden dolayı düşük yaptım defalarca, olmaz dediler, okudum şuan 9 yaşında çocuğum var ''yazmış🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Kaç kişi kalpler birleşip niyet edip dua ediyoruz,içten gelen bir dua neleri değiştirir. Rabbim kullarını çok sever,ol derse olur ,dua kaderi bile değiştirirmiş bu hususta dikkat etmemiz gereken şey şu ben geçenlerde araştırırken gördüm, kulu dualardan geri çeviren riziktan mahkum eden günahlarmis, bir yandan her gün tövbe estağfurullah ve la ilahe illallah çekin kızlar, aklımızda bulunsun.🤗❤️
aynen öyle

inşallah benimde yüzün güler.. o yaş ve değerin alası bende mevcuttur
Kız ben seni ne edem önce blokajı kuruyor, engelleri diziyor; sonra dua ediyor 🤦🏻‍♀️
Bir kanal düşün tarlaya su gelecek, önce kanalın ağzını büyük taşlarla doldurdun sonra çeşmeyi açtın su gelir mi; tarlayı sulayabilir misin?

Kız ben seni ne edem önce blokajı kuruyor, engelleri diziyor; sonra dua ediyor 🤦🏻‍♀️
Bir kanal düşün tarlaya su gelecek, önce kanalın ağzını büyük taşlarla doldurdun sonra çeşmeyi açtın su gelir mi; tarlayı sulayabilir misin?
Anca mümkünse kenardan sızar. O da rabbimin taşı kaldırmak istediğinin kanıtı :KK68:
kunfeyekun__ kunfeyekun__ hiç kötü düşünme sen inan yeter rabbime bırak gerisini :KK68:

Anca mümkünse kenardan sızar. O da rabbimin taşı kaldırmak istediğinin kanıtı :KK68:
kunfeyekun__ kunfeyekun__ hiç kötü düşünme sen inan yeter rabbime bırak gerisini :KK68:
Evet canım işte kenardan sızdıracağımıza bütün inanç yollarını kanalları açıp isteyeceğiz :KK68: Güvenceğiz Allah'a, 'Kulum isteyince Rabbim deyince vermemekten haya ederim' diyor

X