4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Canlar bugün doktora gittim.. hormon değerlerim çok yüksek.. ve doktor bana menapoz dan bahsetti.. bebek sayfasını kapat dedi. ya donasyon yada evlatlık al dedi... adetimin bittiği 23. gün... Fsh 38. 81....LH 46.62...karından baktı kist yok dedi.. E2 5 progesteron 0.09 ... bu değerlerle menopoz dedi.. eşime bir bebek veremedim.... ağlamaktan iş yapamıyorum

Canım başka bi doktora görün. Kist yoksa olur diye biliyorum. Bu değerleri düşürücü birsürü ilaçlar, bitkiler var. Doktorların da biri birini tutmuyor kendine daha çok stres yapma. Prof.e Gitmeni öneririm. Benim progestron daha düşük 0.01 fsh lh benim de yüksek hatta prolaktinim bile yüksek hatta 3-4 aydır adet olamadığım bile oluyor gelirse gelir 3-4 aydır beklerim ancak ozaman ... ama hiç bi doktor olmaz demedi. Ben rabbime sığınıyorum. Bulduğum ilde bi Prof. var diyorlar Haziran’da ona gitmeyi düşünüyorum. Çünkü 1 yıldır gittiğim doktorlar bişi demedi. Olur kafana takma vs dedi. Sende kafana takıp daha çok stres yapma. Kardeşimde çok takıyordu hiç tahmin etmediği ay hamile kalmış. Yeni uğraşlar bulalım. Hamileliği kafadan atmak için.

canım benim yaşımı gören doktor yapıştırıyor...dua ediyorum . tek sığındım

Canim benim bi arkadasima doktor 26 yasinda erken menepoz teshisi koydu. Yuksek olmasi gereken degerleri dusuk, dusuk olmasi gerekenler yuksekti. Kullandigi ilaclar fayda etmedi. Vitaminler hormon ilacalri vs. Ari sutu polen falan kullandi oda fayda etmedi. Bircok kisinin kullanip duzeldigini duydugumuz İ...him Sarac.... nun sitesi varya bitkisel urunler satan ordan urun al dediler. Bilmiyorum isim vermem yasak mi boyle yazdim ama. Sanirim direk te almadi ama iletisime gecip mail olarak tahlil sonuclarini da gondermisti. Sonra ona menepoz paketini gonderdiler. 2. Paketi alip baslamadan hormonlari duzelmeye basladi. Sonra 2. Den sonra tamamen duzeldi. He ama onda şöyle de bi sorun vardi doktor dedi ki hormonlarin duzelmis ama hiç 1 tane bile yumurtan yok. Asla olmaz cocugun diye oda artik hormon icinde ilac kullanmayı birakti oyle dediler diye bence bi dene. Sonucta ilac degil hepsi bitki ot.

canım benim yaşımı gören doktor yapıştırıyor...dua ediyorum . tek sığındım
Ya yaşa takmışsın benim bi arkadaşım var o da 40lı yaşlardaydı, hatta FETTAH okuyarak evlendirdik, evlenemem bu yaştan sonra diyordu, şükür evlendirdik Fettah hatminden 5-6 ay sonra ya da 1 yıl yanlış olmasın ama duasıyla bire-bir aynı kişiyi gönderdi Allah, duasını ben yazdım kafamdan ardından hemen çocukları oldu 78'li arkadaşım ve bebekleri daha 5-6 aylık. Şu blokajlarını kaldır ve Allah'a güven Sana bıraktım de

Bu arada menopoz geciktirici ilaç alet vs var. Benim babannem sosyetiktir biraz 65 yaşındayken beline sırt tarafına bişey takıyordu adet oluyordu bundan taa kaç yıl evvel. Şimdi tıp o zamanki tıptan uçurum daha ileribu da bizim grubun koca bebeği kunfeyekun__

canım benim Allah razı olsun güldürdün beni.. aile gibi olduk burda

fettah okiyim ben canım tamam

fettah okiyim ben canım tamam
Fettah oku, Hasbünallahü venimel vekil oku, la ilahe illallah oku
Daha kimse düşmesin çünkü büyük bir dua planım vartefriciyeden sonra diyordum da erkenden başlatayım katılmayanıkatarım bilirsiniz

Canım lütfen üzülme rabbim inşallah nasip etsin kucağını boş bırakmasın. Üstte bi arkadaş i.. sarç.. tedavilerinden bahsetmiş bitkisel. Benzer bir doktor da ben önereyim M.. yıl.. adı bilmiyorum yazabiliyor muyuz. lütfen sonuçlarını bi gönder, annemin rahminde çok kalınlaşma vardı ve adet zamanları çok aşırı kanaması oluyor diye çok köyü oluyordu doktorlar rahmi almalıyız dedi, tahlil sonuçlarını o bitkisel ürünler yapan doktora gönderdik onun iki kutu ilacını kullanıyor ve şu an iyi tabi daha devam ediyor tedavi sonra ne olur bilemem ama istersen tahlillerini bi gönder ne bileyim şifanın nerden geleceği belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…