4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Tabii de daha kişi alacağız hem de çok olursa 2 gün veririz çok zorlamayın, zorlanan olursa yardımcı oluruz, yine de sen bilirsin 🤷🏻‍♀️

Yok ondan degil canim. Ben basta da yazmistim zaten cok kisi olursa ve cok uzun surecekse katilamam diye. Listenin ne zaman baslayacagi bile henuz belli degilken cok uzun surebilir okunmasi ve ben musait olamayabilirim. Kimsenin hakkina da girmek istemem. O yuzden sen beni cikar canim.

Yok ondan degil canim. Ben basta da yazmistim zaten cok kisi olursa ve cok uzun surecekse katilamam diye. Listenin ne zaman baslayacagi bile henuz belli degilken cok uzun surebilir okunmasi ve ben musait olamayabilirim. Kimsenin hakkina da girmek istemem. O yuzden sen beni cikar canim.
Katılıma göre başlayacağız da ilk başta da okunacak sayı çok olursa okuyamam dediniz☺️ katılım çok olursa günde 1-2 kişi bile biter. Kişi sayısı az olursa okunacak sayı çok olur gün uzar 1 günde okunamaz🙂 ters orantılı biri artarsa diğeri azalır 😅

Katılıma göre başlayacağız da ilk başta da okunacak sayı çok olursa okuyamam dediniz☺️ katılım çok olursa günde 1-2 kişi bile biter. Kişi sayısı az olursa okunacak sayı çok olur gün uzar 1 günde okunamaz🙂 ters orantılı biri artarsa diğeri azalır 😅
Merhaba ben katilmak isterim ama cok kisi olacaksa ve cok uzun surecekse katilamam.

Bak ne yazmisim :) diger arkadaslar ne dedi ne demedi bilemem canim, ben kendimden ve kendi soyledigimden sorumluyum. Allah hepinizin dualarini kabul etsin.

Bak ne yazmisim :) diger arkadaslar ne dedi ne demedi bilemem canim, ben kendimden ve kendi soyledigimden sorumluyum. Allah hepinizin dualarini kabul etsin.
İşte sayı yüksek ve uzun bir dua olduğu için
👉4 kişi okursak, kişi başı 1.111 düşer. Onu da 3-4 günde okuruz 12-16 günde biter.
👉11 kişi olursak kişi başı 404 düşer, 1-2 gün mühlet verirsek 11-22 gün sürer.
👉22 kişi olursak kişi başı 202 düşer 1 günde bitiririz 22 gün sürer.
👉44 kişi olursak 101 düşer günde 2 kişi bitiririz yine 22 gün sürer🙂
Yani bu matematik, katılım az olursa süre ve sayı artar; kişi artarsa sayı ve süre düşer 🙂
Başka bir duada buluşmak dileğiyle, hoşçakalın🌺🌺

İşte sayı yüksek ve uzun bir dua olduğu için
👉4 kişi okursak, kişi başı 1.111 düşer. Onu da 3-4 günde okuruz 12-16 günde biter.
👉11 kişi olursak kişi başı 404 düşer, 1-2 gün mühlet verirsek 11-22 gün sürer.
👉22 kişi olursak kişi başı 202 düşer 1 günde bitiririz 22 gün sürer.
👉44 kişi olursak 101 düşer günde 2 kişi bitiririz yine 22 gün sürer🙂
Yani bu matematik, katılım az olursa süre ve sayı artar; kişi artarsa sayı ve süre düşer 🙂
Başka bir duada buluşmak dileğiyle, hoşçakalın🌺🌺
Aktif dua gruplarına yazsanız mi acaba oradan gelenler de olur, ben anasayfada paylastım, 3 kısı geldi.. 🌸

X