4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Okumayacak olanlar neden listeye eklettirdi kendini anlamıyorum.
Cidden yani herkes için dua ediyoruz, bu şekilde olmaz ki.
Okudum diye demiyorum bunları ama biraz ciddiyet ve dikkat gerektiren bir konu
Haklısın da işleri çıkmıştır diye düşündüm Çıkartıp tekrar bölüşelim ya da 2 kişi bulalım

@Singil taşınma işleri olduğu için listeden ayrıldı arkadaşlar haberi olsun herkesin

Bildirim yapmayanları listeden çıkarsanız yeni kişi eklenmeye çalışılsa bulunamıyorsa sayıyı yeniden hesaplasak nasıl olur böyle bekleyerek diğer kişilere geçemiyoruz belki listenin sonuna doğru hiç kimse bulamayacağız okuyacak böyle giderse

Şu an 2 kişi eksik. İlk kişiyi tamamladık Sadece madamseker in okuması kaldı. 2 . Arkadaşın okuması da 11 kişi kaldı süre bu gece 22.00' da bitiyor. Eğer gelen olursa ekleriz olmazsa 2 kişiyi de bölüşürüz. Düzene girecek inşallah bu akşam ve 3. Arkadaşa okuyacağız

Sohrab katılırım canım, diğer mesajları okumadım, nasıl yapacağız, kaç tane okuyacağız günlük, bana açıklar mısın yada kim ilgileniyorsa
Hoş geldiniz 2. Arkadaşa geçtik. Bugün gece 22.00' a kadar 202 tane salavatı Tefriciye okuyor herkes. Duası: dileğinin hakkında hayırlı bir şekilde olması.

Ne için etiket yaptınız..??? Ilk sıradaki arkadaşın niyetine okudum siradaki arkadaşın bugün 22.00 da bitmiyormu okumasi ozamana kadar okurum cnm
Hatırlatma ve düzenleme amaçlı etiket yaptım. Gözden kaçabiliyor, yanlışlık olmasın diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…