4444 Salat-ı Tefriciye Duası

kkkkkkkkızlar ev kredisi onaylandı ct kutulucam. pazarda evi temizlemeye gidicez. pzt tabuyu üzerimize alıcaz.
lütfen beni listeden silmeyin.. ben pazartesi akşama doğru girerim inş. aeo
Hayırlı uğurlu olsun inşallaahh :KK68: Allah ödeme kolaylığı versin.. güle güle, sağlıkla, mutlulukla oturun evinizde..

kkkkkkkkızlar ev kredisi onaylandı ct kutulucam. pazarda evi temizlemeye gidicez. pzt tabuyu üzerimize alıcaz.
lütfen beni listeden silmeyin.. ben pazartesi akşama doğru girerim inş. aeo

oh be bugün duyduğum en güzel haber.. güle güle oturmak nasip etsin rabbim.ardından da bi bebiş ohhh...

BENIMDE HEDIYEM EN COK ISTEDIGIM CEP TELEFONUYMUZ KIZLAR:KK9::KK9::KK9:
BENDEEEE KOCISIME PARFUM++ TRAS SETI PAKET YAPTIRDIM YARIN VERIRIZ BIRBIRIMIZE INSALLAH BEGENIR..
:21::KK68::KK37::KK6::KK9::rolleyes::KK52::KK31::KK76::KK15:

Kizlar ben bir günde 370 okuyabiliyorum anca. Burdakiler hem else ye hem bana okuyorlar anlamadım ama ben dediğim gibi 370 okuyabiliyorum bugunde okudum ekleyin.
CNM BU GUNLUK BIR DUA DEGILKI.BIR KAC GUN SURSEDE OLUR.SEN ELSE ICIN OKUMUSTUN.KENDINEDE NIYETLENIP OKU.DILEGINI TUT NAMAZINIDA KIL BENCE.INSALLAH RABBIM KABUL ETSIN BENDE SUAN SENIN ICIN OKUYORUM.ELSENINKINI BITIRMISTIM.LISTE BITTI ZATEN.

CNM BU GUNLUK BIR DUA DEGILKI.BIR KAC GUN SURSEDE OLUR.SEN ELSE ICIN OKUMUSTUN.KENDINEDE NIYETLENIP OKU.DILEGINI TUT NAMAZINIDA KIL BENCE.INSALLAH RABBIM KABUL ETSIN BENDE SUAN SENIN ICIN OKUYORUM.ELSENINKINI BITIRMISTIM.LISTE BITTI ZATEN.
Sağol canım inşallah hepimizin duaları kabul olur. Okuyan herkesten Allah razı olsun.

Kıxlar hepinize çok teşekkür ederim allah razı olsun meral arkadaşımızın eksigi varmı ben tamamlıyım masculin gelmişti okudmu o ben onun yerine okuyordum ya? Meral arkadaşımız için okudumu yada eksik varsa ben okuyayım

X