4444 Salat-ı Tefriciye Duası

hoşgeldin canım aslında bende spor yapmak istiyorumda vaktim yok ki :KK14::KK14::KK14:
Hoşbuldum canıımm..
Ah canım sen nasıl zaman bulacaksın.. Sen yeterince spor yapıyorsundur evde koştur koştur.. Çocukların vaarr :KK68: Ben boşum. Eve iş götürüyorum. O zamanlar çook sıkıcııı :KK51: Onun dışıdna evin derdi bitmez tabi de, valla saldım evi. Eşim de gidiyor spora. O gitmese hayatta gitmem zaten, çok tembelim:KK48: giyin soyun duş al çok zor geliyor :))) ama el mahkum.. Dombili hamile olcam, yuvarlancam yoksa :KK45::KK48:

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz
GULAY arkadaşımız için okuyoruz
1. Volhat(hatice)...... .............. 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370OKUDU
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370OKUDU
5.dely .......................... ........... 370
6.masculin(ayşe) ........ .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370 OKUDU
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.
GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370 OKUDU

11.Gulucuks ................ .. ...... 370 OKUDU
12.meral00................ ... ...... 370
gülay arkadasımızın niyeti
tek bir evladım var Allahtan onun sağlıklı başarılı imanlı büyüyüp iyibir yere gelmesi bize va vatanımıza hayırlı evlat olması için dua ederseniz[/QUOTE]

Hoşbuldum canıımm..
Ah canım sen nasıl zaman bulacaksın.. Sen yeterince spor yapıyorsundur evde koştur koştur.. Çocukların vaarr :KK68: Ben boşum. Eve iş götürüyorum. O zamanlar çook sıkıcııı :KK51: Onun dışıdna evin derdi bitmez tabi de, valla saldım evi. Eşim de gidiyor spora. O gitmese hayatta gitmem zaten, çok tembelim:KK48: giyin soyun duş al çok zor geliyor :))) ama el mahkum.. Dombili hamile olcam, yuvarlancam yoksa :KK45::KK48:
aynen canım ya koşturmaca çok fazla kilom yok ama sağlık için istiyorum 65 kiloyum :confused::confused:

aynen canım ya koşturmaca çok fazla kilom yok ama sağlık için istiyorum 65 kiloyum :confused::confused:
Ben hep 55-58 arasıydım. Evliliğe yakın almaya başladım. Evlendiğimde 60'tım sonra 70'e kadar çıktım. Sonra 57'te kadar düştüm yine :) Ama şimdi yine 68. Hem senin 2 evladın var maşallah. İyi kilon. Ben çocuk da doğurmadım. Bebişe kadar ne kadar versem kardır :KK66:

Ben hep 55-58 arasıydım. Evliliğe yakın almaya başladım. Evlendiğimde 60'tım sonra 70'e kadar çıktım. Sonra 57'te kadar düştüm yine :) Ama şimdi yine 68. Hem senin 2 evladın var maşallah. İyi kilon. Ben çocuk da doğurmadım. Bebişe kadar ne kadar versem kardır :KK66:
bende evlendiğim yıl kilo almıstım 63 e cıktım sıkı bir diyetle çok şükür verdim geri

bence hamilelikten sonra versen daha iyi olurdu

oo Formunu koruyorsun kuşum 2 cocuga regmen bende 55

teşekkürler kuşlarım ben 60 ı hiç geçmedim bu kullandığım ilaçlar hormonluyo bi senede 5 kilo aldım onu versem yetiyo bana :KK6::KK6::KK6:

bende evlendiğim yıl kilo almıstım 63 e cıktım sıkı bir diyetle çok şükür verdim geri
Ooo ne güzzeell :KK5: Darısı başıma :KK6:

bence hamilelikten sonra versen daha iyi olurdu
Biraz veriyim de hamilelikte de zorlanmiyim diyorum zanım. Doktor da dedi zaten ver diye.. Ne kadar kilolu olursak hamilelik de o kadar zor geçer. Bel ağrıları falan olur.. Çabuk yoruluruuzz.. Hamillikte de inşallah 10-15 kilo alalım yeter. Sonra zaten yine vermeye çalışıcam mecbur :))

Biraz veriyim de hamilelikte de zorlanmiyim diyorum zanım. Doktor da dedi zaten ver diye.. Ne kadar kilolu olursak hamilelik de o kadar zor geçer. Bel ağrıları falan olur.. Çabuk yoruluruuzz.. Hamillikte de inşallah 10-15 kilo alalım yeter. Sonra zaten yine vermeye çalışıcam mecbur :))

yani bende kilo vermek istiyorum ama hiç halim yok

yumurtalıkların rahat calısması içinde zayıf olmak gerekmiş

moralini bozma canım ya hepimizin dengesi bozuluyo benimde geçen sene korunmayı bırakınca bi ay bir hafta falan erken olmuştum sonra düzene girdi önemli bişe yoktur

ama ben 15 gün erken oldum dün çok üzüldüm eşim de üzüldü tabi :KK43: sor anneme diyor onlar tecrübeldiir belki yaşamışlardır diiyor filan falan. bakalım

X