4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Ben 26 yaşındayım canım 17 aylık evliyiz ve 17 aydır istiyoruz
Eşimde de bendede bir sorun yok ama bebekte yok rahim filmi bile çektirdim oda temiz çıktı
Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın inş çok zor gerçekten

aynı yaşıtız .. bende 2013 nisan da evlendim

Benim de temiz çıktı canım.. ama bekliyoruz işte.. Az kaldı inşallah
Siz aşılama falan denediniz mi? Bizim 1 sene oldu ama olmazsa bu ay denicez. Gerçi sizin yaşınız bizden küçük ama. İnşallah en kısa zamanda olur canım.. Allah sağlık versin de

Yok canım denemedik ama bu gidişle deneriz yaza doğru

canım senin iş ne oldu haber var mı

Ay yok canım yaa Umutla bekliyorum ama.. Haber gelmese de çıkmaya karar verdim burdan, Allah yüzümü kara çıkartmasın. Önümüzdeki ay söylücem. Sonra 8 hafta ihbar süresi var. Sonrası kısmet..
anladım canım hayırlısı olsun mutlu olmadığın bi yerde çalışmak zor bende biran önce dükkanımı bitirp açmayı istiyorum herşeye para lazım hemen bitmiyo işte

anladım canım hayırlısı olsun mutlu olmadığın bi yerde çalışmak zor bende biran önce dükkanımı bitirp açmayı istiyorum herşeye para lazım hemen bitmiyo işte
Allah kolaylık versin canım.. Biter inşallah bir an önce hayırlısıyla.. Valla evet her şey para maalesef. Öyle olmasa ben de burdan çoktaaann çıkardım. Mecburen çalıştım, çalışıyorum.. İnşallah güzel olur bundan sonrası hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…