4444 adet SALAVATI TEFRİCİYE okuycam sizde okurmusunuz ??

turkuaz01

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
287
0
Selam arkadaşlar ben bi sağlık sorunu için 4444 adet salavatı tefriciye okumaya başlıycam.Lütfen bana içinizden kaç tane geçiyosa kaç tane okuyabiliyosanız okumanızı rica edicem.Lütfen arkadaşlarr bana dua edin ve birlikte tamamlayalım olur mu?

Bismillahirrahmânirrahîm

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammedinillezi tenhallü bihil ukadü ve tenfericü bihil kürabü ve tukda bihil havaicü ve tünalü bihir regaibü ve husnül hevatimi ve yüsteskal gamamü bi vechihil kerimi ve ala alihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lumin lek...

AMİNNNN...

Toplam: 4444
Okunan:4444

Son düzenleme:

bu dua ezberimde var ve herakşam yatmadan okurum yarın senin için 50 tane okuyacağım daha sonra yine okurum... a Allah sağlık sorunu yaşayan herkese yardımcı olsun inşallah

Evet kimse okumamışş(( ben okuyorumm.Belli bi sürem yok ama 10-15 gün içinde bitirmeye çalışırım.

Ben 150 tane okuyarak açılışı yapıyorum:)) inşallah okuyan olur da kısa zamanda 4444 adete tamlayabilirm.

canım ben sana yardımcı olurum....150 tane okudum.....okudukça yazarım...Rabbim kabul etsin..

canım....müsait oldukça okurum...başka topiklerde var ...onun için mümkün olduğunca herkese yardımcı olmaya çalışıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…