41gun meryem suresi

gnshusna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
593
97
Mrb kizlar!!esimin kuzeni 41 gun boyunca meryen suresini okuyup suya üfleyerek içip gebe kaldi.bizde toplanip deneyelim ne dersiniz.hadi en guzel anne adaylarim Rabbim umarim bizim dualarimizida kabul etsin.toplanip baslayalim..

bende 41 gün boyunca hergün bitane okudum
ben okumaya başladığımın 7. günü hamile olduğumu öğrendim okursanız bende katkıda bulunurum bu arada bir rivayete göre Meryem suresi okunursa kız Yusuf suresi okunursa erkek evlat sahibi olunurmuş ben Meryem okudum benim meleğim kız

Ewettt kizlarr katilan varmi baslayalim birlikte hemeenn?

canm merhaba bende cok arastırdım dun esımle okumaya basladık hayırlısı ınsallah allhım ol der ve olur..hakkımızda hayırlısı ne ıse alahım onu nasıp eder bakalım bu ay gorucez cnm ben cok cok umutluym :)))

arkadaslar evde sureklı acıp dınlkıyorum meryem suresının arapcası ve mealını gece yatmadan oncede esımle okuyoruz hayırlısı allahım dualarımız kabul eder ınsallh

merhaba bende okumak istiyorum ama adet gunumzde bır başkasımı okusun yoksa adetımız bıtınce devammı edelım nasıl oluyo

Adet olunca baskasina veriyosun canim.suya okuyup o suyu iciyosun bi guzel sifa niyetine.ben regl oliyim baslicam hemen

Adet olunca baskasina veriyosun canim.suya okuyup o suyu iciyosun bi guzel sifa niyetine.ben regl oliyim baslicam hemen

bende katılmak ıstıyorum arkadaslar aranıza Raabbım kabul etsın dualarımızı hayırlısıyla tez vakıtte bebeklerımızı nasıp etsın bıze

Adet olanlar burdanda yardim alabilir musait olan arkadaslar birbirimize destek olalim ins.

evett arkadaslar genısteletım grububumuzu cogalalım buyuyelım :KK1: En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK bugun benım 8.gunum 20sı reglm gunum bakalım fazıletını gorucekmıyız kızlarrrr

Bu duayla hamile kaldigi icin sizinle paylastim kizlar senelerdir tupleri tikaliydi tupleri acildi hadi toplanin okunanin zarari olmaz

Ammiinnn ins.canimmmmm baslayanlar kactasiniz hergun okunup suya ufleniyomu?daha sonra iciliyomu?

X