41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

Arkadaşlar çok yavaş ilerlemıyor mu sizce de... Bir hafta bile uzun aslında 4 der tane nedir ki..

canım haklısın koca bir haftada bitmesi gerekirdi fakat cenazem vardı ben okuyamadım affedin normalde okumaya özen gösteriyorum K kalemero canım şuan isteyim ve okuyamam akşam eve gitmek kısmet olursa okurum yeni duaya geçmek istiyorsanız da yerime müsait bir arkadaşım okuyabilir sadece bu haftalık böyle oldu kusura bakmayın lütfen..

canım haklısın koca bir haftada bitmesi gerekirdi fakat cenazem vardı ben okuyamadım affedin normalde okumaya özen gösteriyorum K kalemero canım şuan isteyim ve okuyamam akşam eve gitmek kısmet olursa okurum yeni duaya geçmek istiyorsanız da yerime müsait bir arkadaşım okuyabilir sadece bu haftalık böyle oldu kusura bakmayın lütfen..

Af ne demek arkadasım..Olur mu öyle şey..Başınız sağolsun..Rabbim sabır versin .Sizlere uzun sağlıklı ömürler versın ınsallah..Genel düşüncemdi sadece..elbet de bazen okuyamadıgımız zamanlar olur..insanız..türlü türlü sebepler gelebılıyor başımıza..Allah hepımıze sevdıklerımıze sağlık sıhhat versın..Bilseydim okurdum senın yerıne..bilemedım..üzüldüm..Sen affet asıl

Af ne demek arkadasım..Olur mu öyle şey..Başınız sağolsun..Rabbim sabır versin .Sizlere uzun sağlıklı ömürler versın ınsallah..Genel düşüncemdi sadece..elbet de bazen okuyamadıgımız zamanlar olur..insanız..türlü türlü sebepler gelebılıyor başımıza..Allah hepımıze sevdıklerımıze sağlık sıhhat versın..Bilseydim okurdum senın yerıne..bilemedım..üzüldüm..Sen affet asıl

Ben senın yerıne okurum akşam.. Yeni dua ya geçelim isterseniz tabi..tabi kendın okumak istersen de beklerız biraz daha

4 Vakıa okudum eilenn yerine K kalemero

allah razı olsun arkadaşım ben sitem vari yazmadım sakın yanlış anlama beni düzenli takip etmek için elimde gelen özeni gösteriyorum inanki gece 11de dersten eve gelip okumalarımı yaptığım gece 2 lere kadar oturduğum oluyor bazen tabi sabah 7 de zombi gibi uyanıyorum :KK70:
ağzına sağlık hakkını helal et yerime okudun dün gece rahatsızlandım okuyamamıştım allah razı olsun tekrardan

allah razı olsun arkadaşım ben sitem vari yazmadım sakın yanlış anlama beni düzenli takip etmek için elimde gelen özeni gösteriyorum inanki gece 11de dersten eve gelip okumalarımı yaptığım gece 2 lere kadar oturduğum oluyor bazen tabi sabah 7 de zombi gibi uyanıyorum :KK70:
ağzına sağlık hakkını helal et yerime okudun dün gece rahatsızlandım okuyamamıştım allah razı olsun tekrardan

Allah senden de razı olsun canım. Helal i hoş olsun.Allah kabul etsin.Seve isteye okudum.İçin rahat olsun.Rabbim hepimizin dua larını kabul etsin.

41 vakıa suresi

K kalemero -----------------(özge) --4 okudu
betul8516 betul8516 ----------------(betül)--5 okudu
G guzbahar -----------------(guzbahar)mazeretli duamıza amin diyip ya Fettah ya Rezzak okuyabilir
eilenn eilenn ---------------------(aylin)--
gulbera gulbera ---------------------(gülbera)--4 okudu

elfce92 elfce92 --------------------(elif)--4 okudu
pempeportakal pempeportakal ----------(esra)mazeretli duamıza amin diyip ya Fettah ya Rezzak okuyabilir
Sealand Sealand ---------------------(seda)--4 okudu
dnzderya dnzderya ------------------(deniz)--4 okudu
Senfonim Senfonim -------------------(zeynep)--8 okudu
B belgeseller ---------------(emine)--2 okudu
femmepetal femmepetal -----------(gül)--4 okudu

allahım niyet ettik kulların olarak 41 vakıa okumaya sen evimizde helal kazancımızı bollaştır maddi sıkıntılarımızı al evimize işimize bolluk bereket ver .Allahım sen benim evime Allahım özge kulunun evine işine ,allahım betül kulunun evine,allahım güzbahar kulunun evine Allahım aylin kulunun evine , ,allahım esra kulunun evine ,allahım gülbera kulunun evine ,Allahım elif kulunun evine ,Allahım seda kulunun evine,dnzderya kulunun evine Allahım Zeynep kulunun evine,Allahım gül kulunun evine ,Emine kulunun evine bolluk bereket ver borçlarını ödeme kolaylığı ver AMİN

toplam 41 vakıa suresi okunacaktır kişi başı en az 11 Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) okunacak.

arkadaşlar okuma usulü ;dualara başlanmadan önce 3 kez ;
3- allahuekber
3- Elhamdulilllah
3- estağfrullah
3- la ilahe illallah
3- salavat getirdikten sonra toplu duamızı okuyacağız başlarken söylediğimiz zikir grubu tekrarlanacak.Sonra allahım sen toplu duamızı kabul ve bizleri kazananlardan eyle AMİN diyip 11 tane salatı Tüncina okuyoruz .
Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) duası:
“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
Anlamı:
“Allahım! Efendimiz Muhammed’e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.”
FAZİLETİ;
Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.
Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

41 meryem suresi

K kalemero -----------------(özge) --mazeretli-3025 ya Mucib okuyacak
betul8516 betul8516 ----------------(betül)--5
G guzbahar -----------------(guzbahar)5
eilenn eilenn ---------------------(aylin)--3
gulbera gulbera ---------------------(gülbera)--3

elfce92 elfce92 --------------------(elif)--3
pempeportakal pempeportakal ----------(esra) 4
Sealand Sealand ---------------------(seda)--3
dnzderya dnzderya ------------------(deniz)--5
Senfonim Senfonim -------------------(zeynep)--4
B belgeseller ---------------(emine)--3
femmepetal femmepetal -----------(gül)--3

allahım niyet ettik kulların olarak 41 meryem suresi okumaya Allahım sen evlat isteyen tüm kullarına hayırlı evlatlarına kavuştur.Allahım hamile olan sağlıkla evladını kucağına alsun h,amile olmayana da tez vakitte güzel haberinle sevindir hamile kalsınlar.sen emeklerini dualarını boşa çıkartma Rabbim.AMİN

toplam 41 meryem suresi okunacaktır kişi başı en az 11 Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) okunacak.

arkadaşlar okuma usulü ;dualara başlanmadan önce 3 kez ;
3- allahuekber
3- Elhamdulilllah
3- estağfrullah
3- la ilahe illallah
3- salavat getirdikten sonra toplu duamızı okuyacağız başlarken söylediğimiz zikir grubu tekrarlanacak.Sonra allahım sen toplu duamızı kabul ve bizleri kazananlardan eyle AMİN diyip 11 tane salatı Tüncina okuyoruz .
Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) duası:
“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
Anlamı:
“Allahım! Efendimiz Muhammed’e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.”
FAZİLETİ;
Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.
Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

X