41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

26.11.2015 perşembe akşam ezanından sonra okumalar başlanılacaktır lütfen tesirli olması için bu mübarek geceyi kaçırmayalım

K kalemero ------- 3 tane okudu
M mavibilgisayar ---------- 3 tane okudu
dnzderya dnzderya -----------mazeretli
betul8516 betul8516 ------------5 tane okudu
braindamage braindamage ---------1 tane okudu
G guzbahar -----------8 tane okudu
eilenn eilenn -----------3 tane okudu
gulbera gulbera ----------3 tane okudu
elfce92 elfce92 ----------3 tane okudu
ayseygt1453 ayseygt1453 ------------5 tane okudu
pempeportakal pempeportakal -----------------3 tane okudu

eksik sayı 4 isteyen okuyabilir

toplam 41 Meryem suresi okunacaktır kişi başı en az 11 Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) okunacak.okumalara bu gün 26.11.2015 perşembe günü akşam namazı itibariyle başlanılabilir.

1.@kalemero(Özge);bismillahirahmanirrahim,Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed,Allahım Özge kulunun sende istediği Betül,denizderya arkadaşımızın hayırla bebeklerini kucaklarına almaları ve tubatesbih,guzbahar,ayse kullarının ise tez zamanda hamile kalmalaları allahım sen her şeye gücü yeten meliki muktedirsin sen bizim dualarımızı kabul eyle evlat isteyene evlat eş isteyene eş bolluk bereket isteyene bolluk bereket ver.AMİN
------------------------------------------------------------------

2.dnzderya ;Allahım dnzderya kulunun senden istediği gebeliğinin sağlıklı ilerlemesi, sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bir bebek sahibi olabilmeyi, hayırla kucağıma alabilmeyi nasip eyle.AMİN.
---------------------------------------------------------
3.betul8516;rabbim betülün bebeği sağlıklı, hayırlı alim bir evlat olsun.betül sağlıkla bebeğini doğursun kucağına alsın. AMİN.

4.Braindamage;Başta buradaki arkadaşlarımın, tüm bebek özlemi çekenlerin hayırlı ve sağlıklı evlatlara kavuşmalarını nasip eyle. İlerde hayırlı bir yuva kurarsam, bana da sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle..

-------------------------------------------------------------------
5.Guzbahar;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
6.Eilenn;Allahım ablama yengeme(abimin eşi) ve isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle inşallah. Ol dersen oluverir allahım yıllardır bebek özlemi çeken ablama ve yengeme de hayırlısıyla anne olabilmeyi nasip eyle inşallah AMİN.

7.Ayseygt;Hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin kimsenin kucağını boş birakmasin tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin
Allahım kist sıkıntılarimi giderip mucizemi hayırlı kılsın nasip etsin AMİNNNN insallahhhh allah razı olsun
---------------------------------------------
8.@mavibilgisayar (döndü);rabbim Isteyen herkesi hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi etsin insallah. Ve hiç bir anneyi E vladndan ayirmasin rabbim. Beni de ennkisa zamanda kizima kavuştursun inşallah
--------------------------------------------
9.@pempeportakal ;esra arkadaşımıza tez zamanda hayırlı sağlıklı imanlı salih ve saliha evlatlar nasip et.hayırlısıyla kucağına almayı nasip et.amin
--------------------------------------------
10.@gulbera;listedeki bebek bekleyen bütün arkadaşlarım ve Zerrin arkadaşım için tez zamanda hayırlı güzel bir hamilelik ve imanlı Kuranlı bir evlat diliyorum.AMİN

--------------------------------------------------------------
11.@elfce92 ;Rabbim ablama en kısa zamanda sağlıklı, hayırlı ,senin yolunda olacak evlatlar nasip eyle

arkadaşlar okuma usulü ;dualara başlanmadan önce 3 kez ;
3- allahuekber
3- Elhamdulilllah
3- estağfrullah
3- la ilahe illallah
3- salavat getirdikten sonrtek tek dualarımız okunacak dualar okunduktan sonra başlarken söylediğimiz zikir grubu tekrarlanacak.Sonra allahım sen toplu duamızı kabul ve bizleri kazananlardan eyle AMİN diyip meryem surelerini okuyoruz daha sonrada herkes en az 11 defa Salâten tüncînâ duası okunacak...ve okumalar yapılduğ 1 hafta boyuncada sınırsız salavat okunabilir.

Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) duası:
“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
Anlamı:
“Allahım! Efendimiz Muhammed’e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.”
FAZİLETİ;
Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.
Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

K kalemero ------- 3 tane okudu
M mavibilgisayar ---------- 3 tane okudu
dnzderya dnzderya -----------mazeretli
betul8516 betul8516 ------------5 tane okudu
braindamage braindamage ---------1 tane okudu
G guzbahar -----------8 tane okudu
eilenn eilenn -----------3 tane okudu
gulbera gulbera ----------3 tane okudu
elfce92 elfce92 ----------3 tane okudu
ayseygt1453 ayseygt1453 ------------5 tane okudu
pempeportakal pempeportakal -----------------3 tane okudu

kızlar 4 eksik var okuyabilecek olan var mı ?

akşam okunabiliyorsa ben talibim canım eve gidince okurum inşallah

Okudum tatlım K kalemero eksikler bitti
Tamm canim allah razı olsun allah dualarimizi kabul etsin bende okudum 11 tane de salaten tuncina okuyup duamizi yaptım rabbim bebek isteyen e bebek es isteyene es bolluk bereket isteyene bolluk bereket versin huzurumuzu daim etsin Aminn

Yeni süreye baslicazmi beni unutmayın öğleden sonra görebilirim ancak ne te. Bu arada hala regl olmadım. Süre dağıtımını bugün yaparsanız bugün okuyup bitirmek isterim K kalemero

Tamm canim allah razı olsun allah dualarimizi kabul etsin bende okudum 11 tane de salaten tuncina okuyup duamizi yaptım rabbim bebek isteyen e bebek es isteyene es bolluk bereket isteyene bolluk bereket versin huzurumuzu daim etsin Aminn
Allah kabul etsin ve allah razı olsun bize bu fırsatı verdiğin için. ...
Evet bu hafta ne okuyoruz...

Amin inşallah

Bu hafta vakıa okuyacaktık başlıyormuyuz?

arkadaşlar bu hafta 41 vakıa okuyacağız bende regl oldum olacağım 1-2 gün içerisinde listeyi yapıyorum şimdi

katılmak isteyenler veya çıkmak isteyenler belirtebilir ben daha önce katılmak isteyenleri yazdım
K kalemero ------- 3 tane
M mavibilgisayar ---------- 3 tane
betul8516 betul8516 ------------3 tane
G guzbahar -----------3 tane
eilenn eilenn -----------3 tane
gulbera gulbera ----------3 tane
elfce92 elfce92 ----------3 tane
ayseygt1453 ayseygt1453 ------------3
pempeportakal pempeportakal -----------3 tane
Sealand Sealand -------------------3

eksik sayı 11 isteyen okuyabilir

toplam 41 vakıa suresi okunacaktır kişi başı en az 11 Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) okunacak.okumalara bu gün 04.12.2015 günü başlayacaktır.

özge,betül,guzbahar,aylin,ayşegül,döndü,esra,gülbera,elif,selma

kızlar isimlerimizle toplu dua yapalım diyorum

arkadaşlar okuma usulü ;dualara başlanmadan önce 3 kez ;
3- allahuekber
3- Elhamdulilllah
3- estağfrullah
3- la ilahe illallah
3- salavat getirdikten sonrtek tek dualarımız okunacak dualar okunduktan sonra başlarken söylediğimiz zikir grubu tekrarlanacak.Sonra allahım sen toplu duamızı kabul ve bizleri kazananlardan eyle AMİN diyip meryem surelerini okuyoruz daha sonrada herkes en az 11 defa Salâten tüncînâ duası okunacak...ve okumalar yapılduğ 1 hafta boyuncada sınırsız salavat okunabilir.

Salâten tüncînâ (Salât-ı Münciye) duası:
“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
Anlamı:
“Allahım! Efendimiz Muhammed’e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.”
FAZİLETİ;
Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.
Sıkıntılı ve tehlikeli zamanlarda bu mübarek salavatı okuyan kimse dünya ve ahiretin sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu olmak istiyorsan bu salavatı okumaya devam et ve bir an olsun istiğfarı elden bırakma. Çünkü Salavat-ı Tüncina bir hacet için okunursa, şimşek gibi süratli tesir eder

şöyle yaparız toplu duamızı ; allahım niyet ettik kulların olarak 41 vakıa okumaya sen evimizde helal kazancımızı bollaştır maddi sıkıntılarımızı al evimize işimize bolluk bereket ver .Allahım sen benim evime Allahım özge kulunun evine işine ,allahım betül kulunun evine,allahım güzbahar kulunun evine Allahım aylin kulunun evine ,allahım ayşegül ulunun evine ,Allahım döndü kulunun evine,allahım esra kulunun evine ,allahım gülbera kulunun evine ,Allahım elif kulunun evine ,Allahım selma kulunun evine bolluk bereket ver borçlarını ödeme kolaylığı ver AMİN

arkadaşlar bu hafta 41 vakıa okuyacağız bende regl oldum olacağım 1-2 gün içerisinde listeyi yapıyorum şimdi
canım benim durumum pazartesi netleşir inşallah temizlenirsem katılmak isterim eksik olursa o ara alırım ama şimdilik mazeret devam takipteyim sizi:KK66:

şöyle yaparız toplu duamızı ; allahım niyet ettik kulların olarak 41 vakıa okumaya sen evimizde helal kazancımızı bollaştır maddi sıkıntılarımızı al evimize işimize bolluk bereket ver .Allahım sen benim evime Allahım özge kulunun evine işine ,allahım betül kulunun evine,allahım güzbahar kulunun evine Allahım aylin kulunun evine ,allahım ayşegül ulunun evine ,Allahım döndü kulunun evine,allahım esra kulunun evine ,allahım gülbera kulunun evine ,Allahım elif kulunun evine ,Allahım selma kulunun evine bolluk bereket ver borçlarını ödeme kolaylığı ver AMİN
ben okurum inş haftasonu tatlım
yerim evde bütün gün yatıcam malak gibi
:KK70:

sevgiili dostlar

ALLAH dualarnızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin inşaallah

şunu paylaşmak isterim

herkese hayırlı güzel güneşli günler diliyorum Yaradanımızdan :)))
öncelikle konu açma sebebim şu fani dünyada beyhude geçerken zaman ahiretimize hiç bir birikim yapamadığmızı farketmem...
******Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
ister kafir, ister mecusi,
ister puta tapan ol yine gel,
bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel... (mevlana)

topiğimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dini-paylasim-alani.672122/

canım kişi başına 4 olması gerekmiyormu bu şekilde toplam 30 tane okumuş olacağız

X