41 yasin ve 41 fetih suresi ile hayırlı dualarımıza Allahın izniyle kavuşalım

kalemero

Allahım meliki muktedirsin sen bizi koru....
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
6.162
4.508
perşembe günü başlanılıp bir sonraki perşembe gecesi bitecektir okumalar.
merhaba arkadaşlar 1 hafta içerisinde (7 gün içinde ) 41 yasin 41 fetih suresi ve 41 Salaten tucina duası okunacaktır.liste 7 kişi ile kapanacaktır.okumalar toplu dua ile yapılacaktır yani herkesin dileği yazılacak ve toplu hacet namazı ile başlanacaktır.
okuma usulü ; Allah rızası için 2 rekat namaz kılınıp 11 salavat ile başlanılıp toplu dua edilecek ve arkasından sureler okunmaya başlanacaktır.tüm okumalar bittikten sonra 41 adet salaten tuncina duası okunarak dua bitirilecektir.
41 yasin ve 41 fetih suresi 7 kişi arasında paylaştırılacaktır dualar ortak yapılacaktır yani 7 arkadaşımızında duası 1 hafta içinde bitmiş olacak..
arkadaşlar günlük bilidrim çok önemli ve zamanında duayı teslim etmek....

K kalemero canım yetişirmyiz dersin sende biçok duadasın benim gibi rabbim utandırmasın nebileyim bu yazdıkların toplu herkese okunuyor değilmi
aynen canım benimde çok duam var çok şükür yetişiyorum....
sadece başlarken niyetlenirken hacet namazı sonrasında normal günlük okuma...
canım 1 haftada5-6 yasin ve fetih suresi okunacak

b
sen hangi konu açıyosan ben atlıyom
ama kuzum açma artık
bir sürü liste oldu inş unutmam
ben unutturmam canım rahat ol
yavrum ben birde çalışıyorum düşün sabah 6 da evden çıkıyorum akşam 7-8 de evde oluyorum haftanın 4 günü fitnesa ve yüzmeye gidiyorum bir sürüde duam var allah utandırmasın ne diyelim :KK68:
aynen şu haftalık okumalar bitene kadar başka yok tamam :KK60:

b

ben unutturmam canım rahat ol
yavrum ben birde çalışıyorum düşün sabah 6 da evden çıkıyorum akşam 7-8 de evde oluyorum haftanın 4 günü fitnesa ve yüzmeye gidiyorum bir sürüde duam var allah utandırmasın ne diyelim :KK68:
aynen şu haftalık okumalar bitene kadar başka yok tamam :KK60:
maaşallah nediyelim ben evde oturduğum yerde panik oluyorum, allah dha çok dua edebilmeyi nasip etsin

son 3 kişi bekliyoruz arkadaşlar ama okumalara perşembe gecesi başlanacaktır perşembe gecesine okuma yapmak için ayarlamanızı notunuzu alın lütfen

tamam kzlar liste kapanmıştır.Perşembe gecesi okuyacağız lütfen o güne ilk okumamızı yapacak şekilde ayarlayalım kendimizi unutmayın sonra ki okumaları istediğiniz zaman yapabilirsiniz

X