41 yasin dagıtıyorum Allah rızası için

sl_12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
2.028
2.287
Allah rızası için benim için yasin okurmusunuz Çalıştığım yerde kurumun sahibi büyük haksızlıklar yapıyor verdiğim özel derslerin ücretini vermiyor sürekli çalışma saatime süre ekliyor hiç memnun değilim çıksam iş bulmak sıkıntı oluyor evde otursan bunalıyorum bugün çok agladım okul bitirdim bitireli çekmediğim sıkıntı kalmadı iş yüzünden sürekli dua ediyorum ama çok sıkıntıdayım verdiğim emeğin karşılığını hiç almıyorum birde dediği laflar çok üzüyor. Ailemde durumuma çok üzülüyor. Niyetiniz Rabbim kuluna hayırlı kapılar aç hayırlısıyla atansın zor günlerini atlatsın 41 kişiden yasin istiyorum

Canım bugün okurum nasip olursa ,Rabbim yardımcın olsun

Ahh canim ya cok uzuldum adina. Rabbim hayirlisiyla atanmani nasip etsin insallah.
Ben 2 tane yasin aldim canim.

Allah yardımcın olsun, senin için seve seve okurum inan. O işsizlik dönemlerini de iyi bilirim ama üzülme Allah çok büyük. Senin için dua edeceğim.:KK200:

Allah razı olsun yok canım 1 hafta içinde okursan sıkıntı olmaz bende 1 hafta içinde tamamlarım eksik kalanları hayal_hatun hayal_hatun

Allah razı olsun yok canım 1 hafta içinde okursan sıkıntı olmaz bende 1 hafta içinde tamamlarım eksik kalanları hayal_hatun hayal_hatun
Ben mazeretli olduğum için bir hafta içinde değil bir hafta sonra okuyabilirim ama anneme okutayım senin için bir tane. Bir hafta sonunda bitmezse o zaman ben de okurum inşallah.

Allah rızası için benim için yasin okurmusunuz Çalıştığım yerde kurumun sahibi büyük haksızlıklar yapıyor verdiğim özel derslerin ücretini vermiyor sürekli çalışma saatime süre ekliyor hiç memnun değilim çıksam iş bulmak sıkıntı oluyor evde otursan bunalıyorum bugün çok agladım okul bitirdim bitireli çekmediğim sıkıntı kalmadı iş yüzünden sürekli dua ediyorum ama çok sıkıntıdayım verdiğim emeğin karşılığını hiç almıyorum birde dediği laflar çok üzüyor. Ailemde durumuma çok üzülüyor. Niyetiniz Rabbim kuluna hayırlı kapılar aç hayırlısıyla atansın zor günlerini atlatsın 41 kişiden yasin istiyorum
canım nasip olursa bende 1 hafta içerisinde okurum,yine okudum diye bildiririm ama sen 1 adet okundu diye kabul edebilirsin.Allah sıkıntılarını en kısa zamanda gidersin inşAllah...

ben 5 tane okudum okuyan ve alanlarla birlikte kalan:30

5 tane daha okudum kalan:25

X