41 Meryem suresi 💛

Kızlar bu arada şimdiden kandiliniz mübarek olsun. Rabbim inşallah bu ayların yüzü suyu hürmetine hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hepimizin evinde anne emme diye dolanan bebisler nasip etsin. Benim dualarım tüm Rabbim bize de bir evlat nasip et diyenler için inşallah. Hepimize tez vakitte nasip etsin hepimizin bekleyişi sona ersin, Rabbim verdiğini sağlıkla büyütmemizi nasip etsin inşallah hepinizi çok seviyorum Rabbim hepinizden razı olsun. Her birimiz bu ayların sonunda gebe kalırız inşallah. Çok çok amiiiiin

Yaa ne güzel yazmışsın tüylerim diken diken oldu. Rabbim duysun bu duanı inşallahKimseyi bu yolda sınamasın hak eden herkese evlat versin inşallah

Amin
Amin amin Allah razı olsun

Yaa ne güzel yazmışsın tüylerim diken diken oldu. Rabbim duysun bu duanı inşallahKimseyi bu yolda sınamasın hak eden herkese evlat versin inşallah
Allah razı olsun inşallah. İki adam cuma namazına gitmişler adamın biri agliyormus Allah'ım para ver para ver diye. Duası bitmeden telefonu caliyormus ve bir şekilde adama para geliyormuş adam da duasını bitirip gidermiş. Başka bir adam dua edip göz yaşı dokermiş ama onun duası bir türlü olmazmış. Allahu Teala buyurmuş ki hemen duasını kabul ettiğim adama istediğini hemen veriyorum ki huzurumdan çekilsin ama diğer kuluma hemen vermiyorum öyle güzel dua ediyor ki yine huzuruma gelsin istiyorum demiş. Allah'ım inşallah bizim dualarımızı bekletiyor. Rabbim inşallah hepimizin yüzünü güldürecek ben kalpten inanıyorum Allah'ın izniyle

Allah’im cok amin insallah ikiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…