41 hamileden yasin suresi için yardım....

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.394
300
kızlar 4.tüp bebek tedavime başlıcam ve hamile arkadaşlar benim için 1 adet yasin okurmusunuz,bu tedavimden sağlıklı ve hayırlı bebeğime hamile kalmayı rabbimden diliyorum, Hayata-umutla....1 adet
Turuncu hayat......1adet
Mayıs anneleri......4adet
Yaasemintt............1adet
Mormutfaklı..........1adet
Cimcime................1adet
Gülenyüzlüm.........1adet
lockam..................1adet
dnzderya...............1adet
facelasman............1adet
Aras-u25................1adet
Mrchelena .............1adet
E1010.....................1adet

toplam :15 adet

Son düzenleme:
kızlar 4.tüp bebek tedavime başlıcam ve hamile arkadaşlar benim için 1 adet yasin okurmusunuz,bu tedavimden sağlıklı ve hayırlı bebeğime hamile kalmayı rabbimden diliyorum,
1 Yasin ben okurum canım Rabbim hayırla sağlıkla sonuçlandırsın inşallah tedavini

kızlar 4.tüp bebek tedavime başlıcam ve hamile arkadaşlar benim için 1 adet yasin okurmusunuz,bu tedavimden sağlıklı ve hayırlı bebeğime hamile kalmayı rabbimden diliyorum,

Canım hamile değilim tanıdığım da yok hamilelerin mi okuması gerekiyor? Değilse okuyabilirim. Yine de senin için ihlas, fatiha ve 7 ayetel kürsi okudum inşallah en kısa sürede hayırlı sağlıklı bir evladın olur. :dua:

Allahım kabul etsin melly ,güzel dileğin için teşekkür ederim ,evet hamile olanlardan topluyorum ,

canım ben su an okuyamıyorum ama 15 ayetel kürsi okudum senin icin Allah kabul etsin

Redvelvetcake çok teşekkür ederim Allahım kabul etsin

3 Nas 3 Felak 3 İhlas 3 Ayetel Kursi 3 Fatiha okudum canım Allahım tez vakitte mucizeni verir İnşaallah.. Darısı bana.. 2. tup bebek denememize baslıcaz bizde.. maddi manevi zor bir süreç.. Rabbim kolaylaştırsın İnşaallah

Bende okurum Birtane canım ve bizim Mayıs anneleri grubunda paylaşırım okuyan olur inşallah.

kızlar 4.tüp bebek tedavime başlıcam ve hamile arkadaşlar benim için 1 adet yasin okurmusunuz,bu tedavimden sağlıklı ve hayırlı bebeğime hamile kalmayı rabbimden diliyorum, Hayata-umutla....1 adet
Canım benim Merhaba. Rabbim kabul etsin tüm dua edenlerin duasını inşallah. ben de okudum az önce , adını söyleyerek duamı da yaptım. tez zamanda güzel haberini almak ümidiyle Allah a emanet ol.

Turuncu hayal ağzına sağlık çok teşekkür ederim, inşallah duamız kabul olur,sende Sağlıkla al bebeğini kucağına canım

Merhaba canim,
Bende nasipse mayis anneleri grubundanim.bende 3.tup bebek denememizde hamile kaldim. Rabbim ins en gec seneye mayisa kdr sanada bu mutlulugu nasip etsin.saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.
Cuma saati bende okuyacagim yasinini ins :)

Merhaba canim,
Bende nasipse mayis anneleri grubundanim.bende 3.tup bebek denememizde hamile kaldim. Rabbim ins en gec seneye mayisa kdr sanada bu mutlulugu nasip etsin.saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.
Cuma saati bende okuyacagim yasinini
Merhaba canim,
Cuma saati bende okuyacagim yasinini ins :)

ins :)
Aminninşallah bu tedavimde kavuşurum sağlıklı ve hayırlı bebeğime, çok teşekkür ederim Allahım kabul etsin duamızı , sende Sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah

X