41 hamileden birer Ayetel kürsi Allah rızası için

Hamile arkadaşlarım Rabbim meleklerinizi kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasib etsin allahım ben ve benim gibi olanlara da kısmet etsin inşallah. 41 hamile arkadaşımızdan birer ayetel kürsi rica ediyorum toplamda 41 adet olacak inşallah. Benim gibi duanın gücüne inanan kardeşinizden bu iyiliği esirgemeyin ne olur. Okuyan yazarsa çok sevinirim teşekkürler

canım bende okudum Rabbim gönlüne göre versin:21:

Hamile arkadaşlarım Rabbim meleklerinizi kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasib etsin allahım ben ve benim gibi olanlara da kısmet etsin inşallah. 41 hamile arkadaşımızdan birer ayetel kürsi rica ediyorum toplamda 41 adet olacak inşallah. Benim gibi duanın gücüne inanan kardeşinizden bu iyiliği esirgemeyin ne olur. Okuyan yazarsa çok sevinirim teşekkürler

okudum canım bende hamileyim banada siz okuyun :KK49: inşallah bende kalp atışı için cumayı bekliyorum cuma gel dedi doktor heycandan ölcem allahım yardım et gidince duyayım inşallahaaaaaaaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

ben de okudum Allah sağlıkla evlat sahibi olmanızı nasip etsin inşallah.. isteyen dileyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah..

Bende hamile kalmayi cok istiyorum. Iki kere dusuk yaptim.hamile arkadaslardan bende dualarini rica ediyorum.Allah herkesin gonlune gore versin.kimsenin kucagi bos kalmasin

Burada bana dua eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum dualarınızla bana destek oldunuz şuan 3 haftalık gebeyim galiba daha tam kesinleşmedi ama öyle umut ediyorum Rabbim hayırlısını versin peygamber efendimiz Hz Muhammet Mustafa sav hürmetine bana bağışlar inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım sağlıklı sıhhati uzun ömürlü bi yavru olur.

Dualarınızı eksik etmeyin Rabbim isteyen herkese nasib etsin inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Okuyunca cok duygulandim.. Allah saglikla kucagina almayi nasip eder insallah. Testte cikti ama degil ki? Senin icin dua edecegim.

En son testte 87 çıktı pazartesiyi bekliyorum doktora gitmek için B'nde buradan tüm bebek isteyen arkadaşlarıma dua ediyorum ..

Rabbim öyle güzel zamanda veriyo ki biz ne kadar istesekte o zamanını biliyor elhamdülillah...

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle belirtmek isterim ki;MERYEM ANA ELİ OTU nu TÜRKİYE YE ilk getiren ve hayırlara vesile olaması için satan kişi benim.Sonra Prof.Dr.CEVAT AKŞİT Hoca Kanal 7 de nasıl kullanılacağını ve cocuk sahibi olan cevresindeki kişileri örnek göstererek saymıştır.Sonucunda bu ot bir vesile aracıdır.Lütfen ucuz,nereden geldiği ve üretildiği belli olmayan elden satılan otlara umut bağlamak yerine ya hacdan getirtin yada onaylı tek satış noktası olan GİTTİGİDİYOR, SAHİBİNDEN VEYA SANAL PAZAR üzerinden alın derim.

Allahım çok şükür yarabbimm hamileyim diye haykırmak istiyorum yaa inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat olur dileyen herkese kısmet olur şunu anladım ki Rabbim herşeyin zamanını çok çok çok iyi ayarlıyo biz ne kadar olmadı diye üzülsekte Allah büyük işte zamanını bekliyo..

Okudum canım allah kabul etsin en kısa zamanda sana nasip kısmet olur inş. :21:

X