41 hamileden birer Ayetel kürsi Allah rızası için

Ben de okudum.Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah.

bu ay aşılama yaptırdık pazartesi günü test günüm inşallah olursa burdan güzel haberleri vereceğim ama umutsuzumm hepinize teşekkürler olmadı diye asla isyan etmeyeceğim rabbim vermiyorsa vardır bunda da bi hayır.... sizin duaları bnm mutlu olmama yetti buna inanın çünkü bu topiği açarken bu kadar hamile arkadaşı bulabileceğimi ve bnm için dua edeceğini hiç tahmin etmemiştim tamamlayamam diye üzülmüştüm ama hepinize teşekkür ediyorum bna umut oldunuz........herbiriniz allaha emanet olun sizler için dua edeceğimm.

bizde tüp bebek tedavsindeyiz bende 41 hamileden dua istiyorum rica etsem benim içinde 1 ayetel kürsi okurmusunuz?

Ablalarım kardeşlerim okuyanın ağzına yüreğine sağlık test sonucum negatif çıktı ama hayırlısı böyleymiş yapacak bişe yok takdiri ilahi. Beni çok umutlandırdınız bu ay olmasa da elbet birgün Allah'ın istediği gün anne olacağım inşallah. Hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun

Canım okudum bendee ınsallah kabul olur dualarımızz :KK16:

Ben bugun test yaptim ve silik 2. Çizgi gordum. Hamilemiyim emin degilim ama okudum. Allah isteyen herkese saglikli sihhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

bizde tüp bebek tedavsindeyiz bende 41 hamileden dua istiyorum rica etsem benim içinde 1 ayetel kürsi okurmusunuz?
kadser cim beni tanıyorsundur 2 milyondan 76 milyona yolculuk topiğinden tedavin hayırlı olsun senin için okudum canım inşallah rabbim bu defa yüzünü güldürür bende 5. tüp bebek tedavisinde kavuştum yavrularıma darısı senin ve isteyen bütün arkadaşların başına aolsun

Hamile arkadaşlarım Rabbim meleklerinizi kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasib etsin allahım ben ve benim gibi olanlara da kısmet etsin inşallah. 41 hamile arkadaşımızdan birer ayetel kürsi rica ediyorum toplamda 41 adet olacak inşallah. Benim gibi duanın gücüne inanan kardeşinizden bu iyiliği esirgemeyin ne olur. Okuyan yazarsa çok sevinirim teşekkürler

Ben de okudum,İnşaallah Rabbim sana ve tüm isteyenlere de nasip eder,bu mutluluğu yaşamayı.

Ablalarım kardeşlerim okuyanın ağzına yüreğine sağlık test sonucum negatif çıktı ama hayırlısı böyleymiş yapacak bişe yok takdiri ilahi. Beni çok umutlandırdınız bu ay olmasa da elbet birgün Allah'ın istediği gün anne olacağım inşallah. Hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun

Allah hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin canım.Umudunu yitirme.Dua etmeye devam et ve sakın pes etme. Önce tedbir sonra tevekkül. Ve sakın isyan etme.

X