41 hamileden birer Ayetel kürsi Allah rızası için

ben de okudum az önce. Allah hayırlı bir evlat versin. tez zamanda inşallah. ben 2 bebek kaybettim ve artık ümidi kesmiştim. tüp bebek mi denesem derken meğer o arada hamile kalmışım Allah dualarını kabul etsin canım. Ben hep canıma bir can kat diye dua ederdim.. sen de de arada. bir de hz.zekeriyanın duasını oku. ben okudum, öyle mucizeler yaratıyor ki Allah bana da bi oğul verdi, inşallah doğar hayırlı evlat olur. senin ve isteyen herkesin de olsun inşallah. ama moralini bozma. inan. Rabbim duyar dualarını inş.

Ben de okudum, herşey gönlünce olsun...

Allahin kabul gorsun hayirli evlatlar nasip etsin ben tup bebekle anne oldum insallah herkez bu duyguyu tasir

canım okudum rabbim tez zamanda d,leğine kavuştursun inş.

bende okudum cnm allah tez zamanda olmayanlarada nasip etsin inşallah...

Ben de okudum. Rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin amin.

okudum canım Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin sana..

Okudum canım Allah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah sana

bende okudum allah kabul etsin bende hamile kaldığım ay 41 kişiye hurma dağıtıp hurmalara meryem suresi okutturdum sonrada yedim

allah kabule tsin bol bol hatim edin ve nmeryem sureside okuyun allah yardımsınız olsun

ben de okudum canım. Rabbim yardımcın olsun. bebek beklemenin ne demek olduğunu çok iyi bilirim karnında bir tüp bebek taşıyan biri olarak. inşallah tüm mucizelerin sahibi yüce Yaratıcım sana en kısa zamanda evladını sağlıkla ve mutlulukla kavuşturur.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum duyarlı olduğunuz için hep mutlu olursunuz inşallah Rabbim hepinizin bebeğini korusun hayırlı bi evlat olur sizlere inşallah. Meryem süresini halam okuyo B'nde Kuran'da ki ayetlerden okuyorum Rabbim kabul eder inşallah. Hakkımda hayırlısı ne ise Allah tan onu istiyorum duamı edeyim gerisi takdiri ilahi.... Tekrar tekrar teşekkürler

okudum tatlım rabbim muradına erdirsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…