41 hamileden birer Ayetel kürsi Allah rızası için

Bende okudum cnm sende bize dua et bir avazda doğum yapmamız için inş rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin inş aminn

Hamile arkadaşlarım Rabbim meleklerinizi kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasib etsin allahım ben ve benim gibi olanlara da kısmet etsin inşallah. 41 hamile arkadaşımızdan birer ayetel kürsi rica ediyorum toplamda 41 adet olacak inşallah. Benim gibi duanın gücüne inanan kardeşinizden bu iyiliği esirgemeyin ne olur. Okuyan yazarsa çok sevinirim teşekkürler

Ben okudum Allah kabul etsin.

Hamile arkadaşlarım Rabbim meleklerinizi kucağınıza almayı analı babalı büyütmeyi nasib etsin allahım ben ve benim gibi olanlara da kısmet etsin inşallah. 41 hamile arkadaşımızdan birer ayetel kürsi rica ediyorum toplamda 41 adet olacak inşallah. Benim gibi duanın gücüne inanan kardeşinizden bu iyiliği esirgemeyin ne olur. Okuyan yazarsa çok sevinirim teşekkürler

okudum canım benim

okudum canım....

okudum cnm allahım sanada versn inş..

bende okudum canım Rabbım sana ve senın gıbı bebıs ısteyen herkese saglklı bebekler nasıp etsin İnşallah

Allah kabul ederse ben de bir tane okudum, Rabbim bu muradı herkese, sana da nasip etsin

Çok mutlu oldum çok teşekkürler hepinize ... Allah'a çok dua edeceğim hepinizin kolay doğum yapması evlatlarınızın sağlıklı olması için ve tekrar tekrar milyonlarca defa Allah razı olsun hepinizden

Canım bende okudum. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Bende okudum canım
Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah

gönlündekini hayırlı kılsın hayırlısı değilse
hayırlı olanı gönlüne kabul kılsın

ne zor olduğunu bilirim bende cok dualar ettım
Allah yardımcın olsun

X