41 Hamile'den 41 Yasin Süresi.[Benim için okur musunuz?]

ZehreNur

❤ İki çiçeğim ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
6.322
7.028
Merhaba güzel anne adayları:KK200:
Öncelikle hepinizi tebrik ederim Rabbim hepinize sağlıklı kolay bir gebelik süreci ve dokuz ayın sonunda sağlıcakla kucaginiza almayı nasip etsin. Vatanımıza ve anne babaya hayırlı evlatlar kılsın Rabbim.:dua:

Ben 4.5 yıldır bebeğimi bekliyorum.bu sure içinde bir negatif tüp denemem oldu..bugun 2. Tüp tedavime başladım. Haftaya yumurta toplama işlemim yapılacak.
Cumaya kadar 41 hamileden 41 Yasin süresi topluyorum. Benim için okuyabilir misiniz?ismim bahar..
İki taraflı sorun var o yuzden zor bir gruptayim ama duanın gücüne inanıyorum..
Allahın izniyle bu tedavim bebeğime kavusmama vesile olur inşallah
Şimdiden bana dua eden ve Yasin Suresi hatmine katılan yüreği güzel tüm arkadaslarımdan Allah razı olsun.

Rabbim bu konuda müjde vermeyi nasip etsin.

Bitiş tarihi:22 haziran Cuma
Kalan toplam sayı: 25

* Alınan Yasin Süresi *

1) D Derin34_

2) @Lets go

3) cibi35 cibi35

4) LeYLa_21 LeYLa_21 /okundu

5) Y yagmur_20

6) S Syba

7) @_FenikS_/okundu

8) madamhd madamhd

9 -10) EKMEK86 EKMEK86

11) @Kmsl Hnd

12-13) evremina evremina /okundu

14) 4 41EEEEE41 / okundu

15) S Seremserem

16) Esseteacher Esseteacher /okundu

Son düzenleme:
Merhaba güzel anne adayları:KK200:
Öncelikle hepinizi tebrik ederim Rabbim hepinize sağlıklı kolay bir gebelik süreci ve dokuz ayın sonunda sağlıcakla kucaginiza almayı nasip etsin. Vatanımıza ve anne babaya hayırlı evlatlar kılsın Rabbim.:dua:

Ben 4.5 yıldır bebeğimi bekliyorum.bu sure içinde bir negatif tüp denemem oldu..bugun 2. Tüp tedavime başladım. Haftaya yumurta toplama işlemim yapılacak.
Cumaya kadar 41 hamileden 41 Yasin süresi topluyorum. Benim için okuyabilir misiniz?ismim bahar..
İki taraflı sorun var o yuzden zor bir gruptayim ama duanın gücüne inanıyorum..
Allahın izniyle bu tedavim bebeğime kavusmama vesile olur inşallah
Şimdiden bana dua eden ve Yasin Suresi hatmine katılan yüreği güzel tüm arkadaslarımdan Allah razı olsun.

Rabbim bu konuda müjde vermeyi nasip etsin.

Alınan Yasin süresi
Bitiş tarihi:22 haziran Cuma

1) D Derin34_

2) @Lets go

3)
Benide yaz baharcım.bende okurum
Tedavin bebeğini getirsin inşlh cnm..

Canim oncelille rabbim su mubarek gunde insallah duani kabul eder evinize hayirlisiyla bebis kokusuyla ve sesiyle doldurur.... bende 1 tane okurum....

Bende 2 Tane okumak isterim, 22 haziran a kadar dimi? Allah inşallah nasip etsin ve sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

1 tane alayım canim. Rabbim tedavini hayirla sonuçlandırsın sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bende bi tane okurum canım. Rabbim hayırla sonuçlandırsın inşallah

Bende okurum 2 tane alabilirim

Canim oncelille rabbim su mubarek gunde insallah duani kabul eder evinize hayirlisiyla bebis kokusuyla ve sesiyle doldurur.... bende 1 tane okurum....

Bende 2 Tane okumak isterim, 22 haziran a kadar dimi? Allah inşallah nasip etsin ve sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

Amin amin amin tatlı bebislerin tatlı anneleri iyi ki varsınız:KK200: hepinize teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun
Rabbim hayırlı kolay dogumlar nasip etsin hepinize inşaallah

Aminn canım çok sağol, evet 22 hazirana kadar.
Rabbim hepinizi minislerinize sağlıcakla kavuştursun :dua:

Hayırlı bayramlar :) inşallah seneye bayrama bebegin kucağında girersin canim :)
Ayyy canım benim amin inşallah :dua::KK36:
Bugün ruyamda gördüm hamileydim kucucuk bi gobisim vardı oyle mutlu uyandı m kii anlatamam ins dualarla gerçekleşir ruyam

Ayyy canım benim amin inşallah :dua::KK36:
Bugün ruyamda gördüm hamileydim kucucuk bi gobisim vardı oyle mutlu uyandı m kii anlatamam ins dualarla gerçekleşir ruyam
Inşallah canim :) buradan güzel haberlerini bekliyorum. Benim ilkimde tüp bebekti ıkizlerim var :) sonradan yoluna girdi çok şükür tedavisiz oluyor artik

Inşallah canim :) buradan güzel haberlerini bekliyorum. Benim ilkimde tüp bebekti ıkizlerim var :) sonradan yoluna girdi çok şükür tedavisiz oluyor artik
Maşallah suphanallah ne güzel bir mucize
İkiz bebislere bayılıyorum bekarligimdan beridir ikiz annesi olmayı hayal etmisimdir hep. Bir arkadaşıminda ilki tup ikincisi normal oldu.
İkizlerin cinsiyeti ne kac yasindalar masallah onlara simdi neyin olacak cnm kız mı erkek mi ?

Maşallah suphanallah ne güzel bir mucize
İkiz bebislere bayılıyorum bekarligimdan beridir ikiz annesi olmayı hayal etmisimdir hep. Bir arkadaşıminda ilki tup ikincisi normal oldu.
İkizlerin cinsiyeti ne kac yasindalar masallah onlara simdi neyin olacak cnm kız mı erkek mi ?
Allah sanada nasip etsin canim. 8 yaşındalar 1kiz 1 erkek :) simdikide erkek inşallah. 1 tane olsun kafanda diğer etkenlerde yoluna giriyor canim

X