41+3 doğmayan bebek

elsam7700

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
153
39
24
Selam kızlar 41+3 gebeliğimdeyim hala dogurmadım dün kontrole gittim 3cm açılmam varmış ama doktor beni eve yoladı be ağrı hisetmiyorum suni sancıdanda korkuyorum bu ikinci hamileligim ama kızımda hiç böyle olmamıştı

Korkma inşallah en güzel şekilde ilerler. Açılman da varmış gelmek üzere demek ki. Suni de bebek tehlikeye girmesin diye sonuçta.

Korkma inşallah en güzel şekilde ilerler. Açılman da varmış gelmek üzere demek ki. Suni de bebek tehlikeye girmesin diye sonuçta.
Evet ama kızımda 6cm de vermişlerdi hem kendi acım hem suni sancı öldüm dirildim bide yalnızdım çok kötüydü

Selam kızlar 41+3 gebeliğimdeyim hala dogurmadım dün kontrole gittim 3cm açılmam varmış ama doktor beni eve yoladı be ağrı hisetmiyorum suni sancıdanda korkuyorum bu ikinci hamileligim ama kızımda hiç böyle olmamıştı
Sancınızı evde bekleyin diye yollamıştır , suni sancı 7 saat aldım ben ilk doğumumda ama olmadı açılmaya yardımcı olmadı ama dayanılmaz bir şey değil korkmayın . Gelmek istediği zamanı kendi seçiyor bebeğiniz öyle düşünün panik olmayın ☺️ ama evde su gelmesi gibi bir şey yaşarsanız ya da sancılarınız başlar ve sıklaşırsa 10 dakikada 1 5 dakikada 1 vs gibi o zaman koşun hastaneye

Bebek kaç kilo. Suyu nasıl. Hareketleri nasıl. Bunları bilmeniz lazım haftası baya ilerlemiş. Doktor ne diyor ne kadarda daha bekletirmiş

X